Paņem "pauzi" novembrī – dodies uz Sāmsalas vai Polijas SPA kopā ar "Impro"

Tu to jau sen esi pelnījis! Laiskas SPA brīvdienas kopā ar ģimeni vai draugu kompāniju romantiskajā Sāmsalā vai plaukstošajā Bjalistokā. Izvēlies savu braucienu kopā ar “Impro”!

SPA brīvdienas Sāmsalā
Lai arī brīvdienu galapunkts ir SPA atpūtas komplekss, tomēr nedrīkst laist garām iespēju arī šo to apskatīt. Ceļojuma ietvaros piestājam pie Kāli meteorīta krātera, par ko jau gadu desmitiem klīst dažādi nostāsti un leģendas. Runā, ka Kāli meteorīta krāteris ir meteorīta trieciena rezultātā izveidojies zemes virsmas padziļinājums, kas pēc lieluma ieņem 44. vietu Eiropā.

Ekskursijas plānā ir arī simboliskā Kuresāres bīskapa pils. No tās jumta terases redzamas vairākas promenādes tuvumā izkārtojušās viesnīciņas, tostarp arī mūsējā.

Viens un divi! Mēteļus ātri vien nomaina balti halātiņi, bet smagās ceļasomas – itin viegli kokteiļi. Septiņas dažādu temperatūru, aromātu, mitrumu saunas, karstas burbuļvannas, džakuzi, peldbaseins un dažādas masāžas. Pareizi jau tie sāremieši saka: "Laiks te apstājas!". Mēs baudām nesteidzību, mieru, karstos un ne tik karstos ūdeņus, čalojam, plunčājamies un uzlādējamies!

Nākamajā rītā pastaigājamies gar Pangas klintīm. Vēlāk viesojamies Anglas vējdzirnavu kompleksā, kur viesmīlīgā saimniece mūs cienā ar nupat ceptu rupjmaizi. Tai virsū varam uzzieķēt paštaisītu sviestu ar ķiplokiem, klāt iedzert nomierinošu zāļu tējiņu. Vēl te var nopirkt no dolomīta veidotus traukus un citus vietējo amatnieku veikumus.

Piedāvājums: https://impro.lv/Sāmsala
Brauciena datumi: 18.11. - 19.11.

SPA brīvdienas Polijā
Neliels brauciens cauri Lietuvai un ainaviskajam Mazūrijam novadam Polijā, sauktam arī par ūdeņu valstību, un brīvdienas var sākties! Pilsētas un ciematiņi ar fahverka jeb pildrežģa tehnikā celtajām mājām atgādina par šī Polijas reģiona interesanto un sarežģīto vēsturi laiku lokos.

Bjalistokas uzplaukums ir saistīts ar ambiciozo, bagāto un neatkarīgo Janu Klemensu Braņicki, kurš uzcēla karaļa cienīgu pili pēc Versaļas parauga ar franču stila dārzu un plašu angļu parku. Ceļojuma ietvaros aplūkojam Bjalistokas promenādi un tirgu, kā arī relaksējamies ūdens atrakciju parkā Tropikana.

Nākamajā dienā iepazīstam Mikolaiki –
 romantisko pilsētiņu Polijas lielākā un gleznainākā Šņardvi ezera krastā. Vēlāk baudām ūdens priekus atrakciju parkā Tropikana Mikolaikos.

Ceļojuma cenā ir iekļautas vakariņas, Bjalistokas un Mikolaiku ūdens atrakciju parku apmeklējums.

Piedāvājums: https://impro.lv/Polija
Brauciena datumi: 18.11. - 20.11.

Video: Sintija Dzerkale