ĀFRIKAS DABAS PASTKARTES – NAMĪBIJA, BOTSVĀNA UN ZIMBABVE AR VIKTORIJAS ŪDENSKRITUMU

€5250.00 Izpārdots
Transports:
datums: 24.04. - 08.05.
ilgums: 15 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Planētas varenākais ūdenskritums, Āfrikas safari, klinšainā Damaralanda, skarbais Skeletu krasts un ‘’smilšu Himalaji’’ -  Namība tuksnesis!

Lidojums Rīga – Victoria Falls (Zimbabve).
Ceļojuma kulminācija – Viktorijas ūdenskritums no Zimbabves puses, kur atrodas labākie skatu laukumi. Vairāk nekā pusotru kilometru plats tas krīt 100 m dziļajā Zambezi kanjonā, veidojot varenāko ūdens aizkaru uz planētas. Saulrieta vērošana pār slaveno Zambezi upi. Iespēja izbaudīt lidojumu ar helikopteru pār ūdenskritumu. Safari izbrauciens ar džipiem un dzīvnieku fotomedības Botsvānas labākajā nacionālajā parkā Čobē, kur ziloņu ir 15 reizes vairāk kā slavenajā Serengeti. Izbrauciens ar laivu pa Čobes upi, vērojot Melnā kontinenta mežonīgo izdzīvošanas izrādi.
Lidojums Victoria Falls – Vindhuka (Namībija).
Fantastiskās, vēja veidotās Sossusvlei kāpas Namība tuksnesī ir augstākās pasaulē, tās sasniedz pat 385m(!) augstumu. Mirušie kameltorna koki uz sarkano smilšu fona Dead Vlei ieplakā – Namībijas vizītkarte un viens no planētas spocīgākajiem skatiem. 200 000 lielā Cape Fur roņu kolonija pie Cape Cross. Damaralanda – neparastas kalnu un klinšu ainavas, pārakmeņojušies koki un tuksneša apstākļiem pielāgojušies tuksneša ziloņi veido Damaralandu par unikālu apvidu. Tūkstošiem gadu senie bušmeņu klinšu zīmējumi un gravējumi pie Twyfelfontein. Āfrikas lielā piecnieka vērošana un fotomedības vienā no Melnā kontinenta labākajiem rezervātiem– Etošas nacionālajā parkā. Sesriem kanjons. Neviesmīlīgais Atlantijas okeāna Skeletu krasts tā ir iesaukts daudzo kuģu avāriju dēļ. Neparastais, Mēness ainavām līdzīgais kalnu apvidus Moonlandscape. Svakopmunda – vācu koloniālās arhitektūras kūrortpilsētiņa Atlantijas okeāna krastā. Izbrauciens ar kuģīti, vērojot delfīnu un jūras lauvu rotaļas okeānā. Gepardu safari parks Waterberg plato apkārtnē – iespēja vērot pasaules ātrākos dzīvniekus tuvāk kā nekad. Unikālā himba cilts, kas joprojām saglabājusi senās tradīcijas, puspliko ģērbšanās stilu un kolorītās frizūras. Namībijas galvaspilsēta Vindhuka. Tikai gadsimtu sena, taču lieliski atspoguļo valsts multikulturālo vidi.
Lidojums Vindhuka – Rīga.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€5295.00

PĀRSTEIDZOŠĀ REINJONA UN KRĀSAINĀ MADAGASKARA AR NOSY BE SALU – LEMURU UN AKMENS MEŽU ZEME

vietu skaits:   3
datums: 14.10. - 28.10.
Skatīt
€5495.00

ĀFRIKAS DABAS PASTKARTES – NAMĪBIJA, BOTSVĀNA UN ZIMBABVE AR VIKTORIJAS ŪDENSKRITUMU

vietu skaits: >7
datums: 25.04.2025 - 08.05.2025
Skatīt
€4495.00

DIENVIDĀFRIKA, SVAZILENDA UN APBRĪNOJAMĀ REINJONAS SALA

vietu skaits:   2
datums: 02.10. - 16.10.
Skatīt
€3495.00

TANZĀNIJA – SERENGETI, NGORONGORO, MANJARA UN ATPŪTA ZANZIBĀRAS SALA

vietu skaits:   1
datums: 14.11. - 25.11.
Skatīt