TAIVĀNA, DIENVIDKOREJA UN JAPĀNAS HAVAJU SALAS (OKINAVAS SALA)

€3250.00 Izpārdots
Transports:
datums: 05.04. - 21.04.
ilgums: 17 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts

Lidojums Rīga – Seula.
Viena no desmit tūristu apmeklētākajām pilsētām pasaulē Seula, kurā dzīvo ceturtā daļa valsts iedzīvotāju. Sešsimt gadu senā Gyeongbok-gung pils, pilsētas simbols – Namdaemun vārti, krāšņā karaļpils sardzes maiņa, Insadong mākslinieku bodīšu iela un Seulas budisma centra Jogysa templis. Namsangol Hanok Village – tradicionālās korejiešu arhitektūras piemērs. Seoraksan nacionālais parks, Korejas dabas kvintesence – no dzirkstošiem ūdenskritumiem līdz mežiem klāto kalnu virsotnēm un ēnainām ielejām. Gwongemseong kalns, no kura 860 metru augstumā paveras grandiozi skati uz Seoraka kalnu. Lielā Budas statuja. Kalnu ielokā iegūlušais Sinheunsa templis – vecākais dzenbudisma templis pasaulē. UNESCO sarakstā iekļautais Seolleung & Jeongneung apbedījumu komplekss ar tradicionālām, kurgānu tipa korejiešu valdnieku kapenēm. Pasaulē visstingrāk apsargātā robeža – demilitarizācijas zona, kas kopš 1953. gada kalpo kā nocietināta barjera un psiholoģiska plaisa starp abām Korejām, ļaujot palūkoties uz neparasto Ziemeļkoreju. Lidojums Seula – Taipeja. Taipeja – Taivānas politiskais un finanšu centrs, kura viducī gozējas varenais 101 stāva stikla tornis, kas pirms pāris gadiem bija pasaules augstākais debesskrāpis. Nacionālais muzejs – iespaidīga ēka, kas glabā, iespējams, labāko ķīniešu mākslas kolekciju pasaulē, tostarp Pekinas Aizliegtās pilsētas dārgumus, kurus no kontinenta izveda kapitālistiskās Ķīnas valdība 1949. gadā. Mātes dabas lielākā dāvana Taivānai – Taroko aiza: skaistu ūdenskritumu, zaļu kalnu, klinšu arku un zilizaļu upīšu labirints. Beitou – sens karsto avotu centrs, kur atrodas arī biezu dūmu ieskautā ģeotermālā ieleja, ko sauc par Elles ieleju. Interesantām nokrāsām bagātais Yin Yang līcis un Zelta ūdenskritums. Gleznainā Taivānas ziemeļu piekraste un fascinējoši klinšu veidojumi Yeliu ģeoparkā – viens no Taivānas dabas brīnumiem. Chiufen ciemats. Taivānas tējas plantācija. Viena no valsts pastkartēm Sun Moon Lake – iezaļganas nokrāsas ezers mēness un saules formā, kuru ieskauj kalni, neskaitāmi tempļi un paviljoni. Taivānas aborigēnu kultūras iepazīšana un priekšnesumi – Formosa Aboriginal Village. Alishan – Taivānas vispopulārākais nacionālais parks, kas sargā bambusu un Taivānas ciprešu mežiem klātos Centrālās grēdas kalnus. Saullēkts pār Taivānas un Austrumāzijas augstāko kalnu – 3952 m augsto Yushan. Atpūta Taivānas karstajos avotos.
Lidojums Taipeja – Naha (Okinava).
Par Tuvo Austrumu jeb Japānas Havaju salām dēvētās Okinavas salas – baltas smilšu pludmales, pirmšķirīga zemūdens pasaule, tropiska veģetācija, senas Klusā okeāna kultūras un Otrā pasaules kara liecības. UNESCO sarakstā iekļautā Shurijo pils – milzīgs, cietokšņa komplekss, kas 500 gadus kalpoja par Rjukju karalistes valdnieku rezidenci, līdz 1879. g. to okupēja Japānas impērija. Okinavas sala: Gyokusendo ala, Okinavas kultūru etnogrāfiskais ciems, Shikinaen karaliskie dārzi un Ocean Park parks. Pasaules labākais akvārijs Churaumi Aquarium – delfīni, manta rajas, lamantīni, jūras bruņurupuči, lielākā haizivju populācija un trīs, milzīgās vaļu haizivis, kas ir okenārija galvenās superzvaigznes!
Lidojums Naha – Seula un Seula – Rīga.
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2021. gadā! 


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3395.00

UZLĒCOŠĀS SAULES ZEME JAPĀNA

vietu skaits:   2
datums: 09.04.2020 - 21.04.2020
Skatīt
€3395.00

UZLĒCOŠĀS SAULES ZEME JAPĀNA

vietu skaits: >7
datums: 13.04.2020 - 25.04.2020
Skatīt
€3095.00

TAIVĀNA UN DIENVIDKOREJA...AR IELŪKOŠANOS JAPĀNĀ

vietu skaits: >7
datums: 09.04.2020 - 23.04.2020
Skatīt
€2845.00

INDOĶĪNAS VĒSTURES UN DABAS PASTKARTES – KAMBODŽA, VJETNAMA UN LAOSA

vietu skaits:   3
datums: 08.11. - 25.11.
Skatīt