RUDENS KOLORĪTS GRĀFA DRAKULAS ZEMĒ TRANSILVĀNIJĀ

€640.00
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 25.09. - 03.10.
ilgums: 9 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Vīns, pilis, nacionālais kolorīts un rudens raibie raksti viesmīlīgajā Transilvānijā.
Ceļazīmes cenā iekļautas vakariņas un ieejas maksa apskates objektos, degustācijas Rumānijā!

Timišoara
– pirmā pilsēta Eiropā, kurā tika ieviests elektriskais ielu apgaismojums, apbur ar plašajiem laukumiem un sakārtoto pilsētvidi. Banat reģiona vīnu degsutācija ļaus iepazīt bagātīgu garšas buķeti. Hunedoara pils – viena no skaistākajām renesanses pilīm Eiropā, kas apvīta leģendām par dižciltīgo un drosmīgo Huņādi dzimtu. Viesmīlīga sagaidīšana, vakariņas un vakara programma ar dančiem Cristur ciematā. Burvīgs panorāmas skats uz rudens krāsu bagātību no Devas pilsdrupām, kas atrodas kalnos. Viena no reprezantatīvākajām sakšu pilsētām Sibiu ar romatisku vecpilsētu. Iespēja ieskatīties Rumānijas zemnieku sadzīves apstākļos laiku lokos brīvdabas muzejā Astra Museum.
Cisnădioara
– kalna virsotnē esošas romāņu stila baznīcas apmeklējums. Evanģēliskās baznīcas nocietinājumi (UNESCO) Biertanas ciematiņā – vieni no lielākajiem baznīcu nocietinājumiem Rumānijā. Segešvāra (UNESCO) – burvīga pilsēta ar šaurām ieliņām, krāsainiem 16. gs. namiem, pilsētas mūriem un torņiem. Brateiu – iepazīšanās ar autentiskiem čigānu tautas lietišķās mākslas un amatniecības izstrādājumiem. Baltvīna degustācija Calimanesti gaumīgi atjaunotas muižas telpās. Alba Iulia cietoksnis un vecpilsēta. Novada baltvīnu degustācija pie viesmīlīgā Papp Pētera. Pārgājiens pa Turdas aizu – krāšņu klinšu ieskautu kanjonu. Rascruci –unikāls Kallos Zoltan etnogrāfijas muzejs. Mera- Eiropā unikālais Transilvānijas ūdens bifeļu muzejs. Vistea – īpašs ciemats ar vienu no nozīmīgākajām kalvinistu baznīcām Transilvānijā. Neliela pastaiga pa "pūķu dārzu" Galgau Almasului – ģeoloģiskais parks pārsteidz ar varenajām smilšakmens skulptūrām. Vīnu degustācija un vakariņas vienā no visātrāk plaukstošajām vīna darītavām. Vama – podnieku darbnīcas apmeklējums, iespēja pašiem veidot savu "mākslas darbu".


Papildu informācija:

  Transilvānija
  Transilvānija
  Piedzīvojumi Transilvānijā

Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Diāna Ozola Buša
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507189 E-pasts: diana@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€640.00

SLOVĒNIJAS, HORVĀTIJAS, BOSNIJAS UN HERCEGOVINAS KOLORĪTIE STĀSTI

vietu skaits: >7
datums: 08.07. - 15.07.
Skatīt
€640.00

SLOVĒNIJAS, HORVĀTIJAS, BOSNIJAS UN HERCEGOVINAS KOLORĪTIE STĀSTI

vietu skaits: >7
datums: 18.09. - 25.09.
Skatīt
€645.00

ROMA – MŪŽĪGĀ UN MŪŽAM MAINĪGĀ

vietu skaits: >7
datums: 29.09. - 03.10.
Skatīt
€645.00

MELNKALNE – JŪRAS UN KALNU VILINĀJUMS

vietu skaits: >7
datums: 25.09. - 02.10.
Skatīt