PIEDZĪVOJUMI CENTRĀLAMERIKĀ – GVATEMALA AR ACATENANGO VULKĀNU UN IELŪKOŠANOS HONDURASĀ UN BELIZĀ

Ceļojums pa aizaugušu maiju senpilsētu drupām, verdošiem vulkāniem un šķietami bezgalīgiem džungļiem,  pazemes alām un tirkīzziliem ūdensbaseiniem, kolorītiem indiāņu tirdziņiem un spāņu koloniālajām pilsētām. Laiks atklāt Gvatemalas bagātības un ielūkoties kaimiņzemēs Hondurasā un Belizā!

Lidojums Rīga – Gvatemala – Rīga.
La Ruta Maya jeb Maiju ceļa vērtīgākais dārgakmens un viena no fascinējošākajām antīkajām pilsētām Rietumu pusslodē, kas pēc El Mirador pagrimuma kļuva par galveno centru jeb pilsētvalsti maiju pasaulē – iespaidīgās Tikalas drupas Gvatemalas džungļos. Nozīmīga maiju senpilsēta mūsdienu Gvatemalā, kas savus ziedu laikus piedzīvoja Agrīnajā Klasiskājā periodā (250.-600. g.), bet mūsdienās ir slavena ar akmens stēlām un skulptūrām – Yaxha. Maģiskas saulrieta ainas no Yaxha piramīdas pār Gvatemalas džungļiem un Laguna Yaxha ezeru. Floresas pilsētiņa uz salas ezera vidū bija pēdējais maiju bastions, kas pret spāņu konkistadoriem noturējās līdz pat 1697. gadam. Las Conchas nacionālais parks ar vairākām ūdens kaskādēm un dabas baseiniem uz Rio Chiyu upes. Semuc Champey – skaistākā Gvatemalas pastkarte, kur džungļiem klātā kaļķakmens klinšu kanjonā iegūlušies īpaši dzidri, smaragda un tirkīza nokrāsas ūdens baseini un terases, kas savā starpā savienoti maziem ūdenskritumiem un kaskādēm. Grutas de Lanquin alās ar iespaidīgām stalaktītu zālēm galvenais piedzīvojums gaidāms saulrietā, kad tumšās pazemes dzīles pamet milzīgi sikspārņu bari.
Hondurasas galvenais lepnums – Kopanas senpilsētas drupas, kuras tiek uzskatītas par Maiju pasaules Atēnām, jo šeit šīs civilizācijas māksla sasniedza savu visaugstāko virsotni. Izbrauciens ar laivu pa džungļu ieskauto Rio Dulce upes kanjonu uz afro-karību pilsētiņu Livingstonu. Atpūtas pauze Playa Blanca pludmalē pie Karību jūras Gvatemalā. Izbrauciens ar laivu uz tropiskajām Sapodilla Cayes saliņām Belizā un otru lielāko rifu sistēmu pasaulē – Belizas Barjerrifu. Chichicastenango (virs 2000 m v.j.l.):  Sv. Tomasam veltītā katoļu baznīca un maiju zemes dievam veltītais templis. Kolorītais maiju indiāņu tirdziņš. Izbrauciens ar kuģīti pa rietumu puslodes dziļāko ezeru – vulkānu ieskauto Atitlanu, kuru slavenais vācu pētnieks Humbolts nodēvējis par skaistāko ezeru uz Zemes.
Senā Gvatemalas galvaspilsēta un viena no vecākajām un skaistākajām pilsētām abās Amerikās – Antigva, kas izvietojusies trīs vulkānu pakājē. Ceļojuma lielais notikums –grūts kāpiens Volcan Acatenango (3976 m), kas dēvēts par labāko vulkānu trekingu Centrālamerikā, jo apmeklētājiem paver satriecošas panorāmas un ļauj no tuva attāluma raudzīties blakus esošā Volcan deFuego lavas salūtā! Santa Teresita karstie avoti – pelnīta atpūta un relaksācija pēc piedzīvojumiem Gvatemalā.

Nākamā grupa ne agrāk kā 2024. gadā!


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€2895.00

LIELAIS MEKSIKAS CEĻOJUMS

vietu skaits: >7
datums: 08.03.2022 - 22.03.2022
Skatīt
€3395.00

SENĀ INKU ZEME PERU AR VARAVĪKSNES KALNU

vietu skaits: >7
datums: 07.03.2022 - 20.03.2022
Skatīt
€3095.00

DIENVIDKOREJA UN TAIVĀNA AR IELŪKOŠANOS JAPĀNĀ

vietu skaits: >7
datums: 10.04.2022 - 24.04.2022
Skatīt
€2895.00

LIELAIS RIETUMĀFRIKAS CEĻOJUMS – GAMBIJA UN SENEGĀLA AR BEDIKU ZEMI

vietu skaits: >7
datums: 13.02.2022 - 02.03.2022
Skatīt