SENĀ INKU ZEME PERU AR VARAVĪKSNES KALNU

Lidojums Rīga – Lima – Rīga.
Peru Republikas galvaspilsēta Lima, dēvēta par karaļu pilsētu. Paracas nacionālais parks ar Playa Roja sarkano smilšu pludmali. Balestas salas – izbrauciens ar kuģīti, vērojot pelikānus, jūras lauvas un pingvīnus. Lidojums virs Naskas līnijām – mītiskas izcelsmes milzīgiem zīmējumiem tuksneša smiltīs. Huacachina oāze Peru tuksnesī. Majestātisku vulkānu ieskautā Aregipa (Arequipa) – viena no skaistākajām koloniālajām pilsētām Dienvidamerikā, saukta arī par Balto pilsētu. Viena no izcilākajām reliģiskajām celtnēm Peru krāsainais Santa Catalina klosteris, kas ir kā mūriem apjosta vecpilsēta ar šauru ieliņu labirintu. Vulkānu aleja – augstkalnu plato Andu kalnos, pa kuru klejo vikunjas un lamas, bet pie apvāršņa paceļas El Misti vulkāns un citas uguns kalnu virsotnes.
Otrs dziļākais kanjons pasaulē, Canon del Colca ir divas reizes dziļāks par slaveno Grand Canyon Arizonā. Cruz del Condor – varens Kolkas kanjona skatu punkts, ko vēl īpašāku padara majestātiskie Andu kondori, kas šeit parasti lido pāri galvām.
Calera Hot springs karstie avoti Kolkas ielejā. Imata Bosque de Piedra – neliels akmens mežs, kur vējš un lietus klintis izrobojis dažādās formās. Pasaulē visaugstāk kuģojamais un Dienvidamerikas lielākais ezers Titikaka. Uros cilts peldošo, no niedrēm veidoto salu apmeklējums. Sillustani torņi – pirms-inku perioda civilizācijas kapenes, kas lieliski iekļaujas apkārtējā Andu plato ainavā. Brauciens pa Andu kalniem, La Raya kalnu pāreja. Svētā ieleja un Ollantaytambo drupas, kas liecina par inku zināšanām un impērijas varenību. Neparastās, amfiteātra formas inku terases – Moray. Maras Salinas – unikāla terasveidīga sāls ieguves vieta, kas pēc skata nedaudz līdzinās Pamukales baltajām terasēm, tikai šeit kopš inku laikiem tiek iegūts baltais pulvērītis.
Inku citadele Maču Pikču – inku impērijas pilsētas plānošanas meistardarbs augstu Andu kalnos. Senā inku galvaspilsēta Kusko. Inku inženierijas brīnums Sacsayhuamanciklopiska izmēra cietoksnis, kas aizsargāja Kusko. Brīva diena Kusko vecpilsētas un apkārtnes inku drupu padziļinātai iepazīšanai. Iespeja doties pagrūtā pārgājienā uz krāsaino Rainbow Mountain jebVaravīksnes kalnu (5200 m v.j.l.; var izzīrēt zirgus), kas laistās septiņās dažādās krāsās un kļuvis par vienu no Peru dabas simboliem. Lidojums Kusko – Lima.


Papildu informācija:

  INKU IMPĒRIJA PERU
  Peru

Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3295.00

PIEDZĪVOJUMI CENTRĀLAMERIKĀ – GVATEMALA AR ACATENANGO VULKĀNU UN IELŪKOŠANOS HONDURASĀ UN BELIZĀ

vietu skaits: >7
datums: 09.03.2022 - 23.03.2022
Skatīt
€3095.00

DIENVIDKOREJA UN TAIVĀNA AR IELŪKOŠANOS JAPĀNĀ

vietu skaits: >7
datums: 10.04.2022 - 24.04.2022
Skatīt
€2895.00

LIELAIS RIETUMĀFRIKAS CEĻOJUMS – GAMBIJA UN SENEGĀLA AR BEDIKU ZEMI

vietu skaits: >7
datums: 13.02.2022 - 02.03.2022
Skatīt
€2895.00

LIELAIS MEKSIKAS CEĻOJUMS

vietu skaits: >7
datums: 08.03.2022 - 22.03.2022
Skatīt