PERU LIELĀ TŪRE – NO MAČU PIKČU UN KOLKAS KANJONA LĪDZ AMAZONES DŽUNGĻIEM UN VARAVĪKSNES KALNAM

Lidojums Rīga – Lima – Rīga.
Peru Republikas galvaspilsēta Lima, dēvēta par karaļu pilsētu. Paracas nacionālais parks ar Playa Roja sarkano smilšu pludmali. Balestas salas – izbrauciens ar kuģīti, vērojot pelikānus, jūras lauvas un pingvīnus. Lidojums virs Naskas līnijām – mītiskas izcelsmes milzīgiem zīmējumiem tuksneša smiltīs. Huacachina oāze Peru tuksnesī. Majestātisku vulkānu ieskautā Aregipa (Arequipa) – viena no skaistākajām koloniālajām pilsētām Dienvidamerikā, saukta arī par Balto pilsētu. Viena no izcilākajām reliģiskajām celtnēm Peru krāsainais Santa Catalina klosteris, kas ir kā mūriem apjozta vecpilsēta ar šauru ieliņu labirintu. Vulkānu aleja – augstkalnu plato Andu kalnos, pa kuru klejo vikunjas un lamas, bet pie apvāršņa paceļas El Misti vulkāns un citas uguns kalnu virsotnes.
Otrs dziļākais kanjons pasaulē, Canon del Colca ir divas reizes dziļāks par slaveno Grand Canyon Arizonā. Cruz del Condor – varens Kolkas kanjona skatu punkts, ko vēl īpašāku padara majestātiskie Andu kondori, kas šeit parasti lido pāri galvām.
Calera Hot springs karstie avoti Kolkas ielejā. Imata Bosque de Piedra – neliels akmens mežs, kur vējš un lietus klintis izrobojuši dažādās formās. Pasaulē visaugstāk kuģojamais un Dienvidamerikas lielākais ezers Titikaka. Uros cilts peldošo, no niedrēm veidoto salu apmeklējums. Sillustani torņi – pirmsinku perioda civilizācijas kapenes, kas lieliski iekļaujas apkārtējā Andu plato ainavā. Brauciens pa Andu kalniem, La Raya kalnu pāreja. Svētā ieleja un Ollantaytambo drupas, kas liecina par inku zināšanām un impērijas varenību. Neparastās amfiteātra formas inku terases – Moray. Maras Salinas – unikāla terasveida sāls ieguves vieta, kas pēc skata nedaudz līdzinās Pamukales baltajām terasēm, tikai šeit kopš inku laikiem tiek iegūts baltais pulverītis.
Inku citadele Maču Pikču – Inku impērijas pilsētas plānošanas meistardarbs augstu Andu kalnos. Senā inku galvaspilsēta Kusko. Inku inženierijas brīnums Sacsayhuaman – ciklopiska izmēra cietoksnis, kas aizsargāja Kusko. Brīva diena Kusko vecpilsētas un apkārtnes inku drupu padziļinātai iepazīšanai. Iespeja doties pagrūtā pārgājienā uz krāsaino Rainbow Mountain jeb Varavīksnes kalnu (5200 m v.j.l.; var izzīrēt zirgus), kas laistās septiņās dažādās krāsās un kļuvis par vienu no Peru dabas simboliem. Lidojums Kusko – Puerto Maldonado.
Tambopatas rezervāts dziļi Dienvidamerikas džungļos – viens no dzīvniekiem bagātākajiem reģioniem plašajā Amazones upes baseinā, kur ir labas cerības pat vērot noslēpumaino jaguāru. Amazones pastkarte – izbrauciens ar motorkanoe laivu uz Collpa Chuncho māla sienu, pie kuras drūzmējas visdažādāko krāsu papagaiļu un lielo aru bari. Nakts safari laivas brauciens, meklējot melnos un baltos kaimanus. Gleznainais, palmu ieskautais Sandovala ezers, kas ir viena no pēdējām vietām Amazones baseinā, kur var redzēt ļoti retos Brazīlijas dižūdrus.
Lidojums Puerto Maldonado – Lima.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3495.00

SENĀ INKU ZEME PERU AR VARAVĪKSNES KALNU

vietu skaits: >7
datums: 07.03.2023 - 20.03.2023
Skatīt
€4095.00

ARGENTĪNA UN BRAZĪLIJA AR IELŪKOŠANOS ČĪLĒ UN URUGVAJĀ

vietu skaits: >7
datums: 22.02.2023 - 07.03.2023
Skatīt
€3495.00

SENĀ INKU ZEME PERU AR VARAVĪKSNES KALNU

vietu skaits: >7
datums: 07.03.2023 - 20.03.2023
Skatīt
€4095.00

ARGENTĪNA UN BRAZĪLIJA AR IELŪKOŠANOS ČĪLĒ UN URUGVAJĀ

vietu skaits: >7
datums: 22.02.2023 - 07.03.2023
Skatīt