KOLUMBIJA AR TREKINGU UZ ELDORADO ZUDUŠO PILSĒTU

 5 dienu pārgājiens uz mistisku, pamestu, antīkas civilizācijas pilsētu dziļi Kolumbijas džungļos – Ciudad Perdida – vietu, kur radās mīts par noslēpumainu un ļoti bagātu zemi, kuru ieskauj zelta un smaragda kalni, ko vēlāk nosauca par Eldorado. Tas ir viens no kontinenta leģendārākajiem trekingiem un Indiana Džonsa cienīgs piedzīvojums – 50 km pa takām, šķērsojot džungļu biezokņus, kalnu upītes, ielejas un Sierra Nevada de Santa Marta kalnus uz vairāk nekā 1200 gadus seno Tayrona civilizācijas galvaspilsētu, ko spāņu konkistadori tā arī nespēja atrast.

Lidojums Rīga – Bogota – Rīga.
Kolumbijas galvaspilsēta Bogota ar latīnisko noskaņu, piemīlīgo koloniālo kvartālu, salsas klubu dzīvi un Montserratas klosteri kalna galā. Slavenais Zelta muzejs ar lielāko zelta izstrādājumu kolekciju pasaulē, savāktu no daudzajām Amerikas civilizācijām, par dažām no kurām vairs klīst tikai mīti un leģendas. Zipakiras sāls raktuves un Sāls katedrāle 200 m dziļumā zem zemes. Mītiem apvītā Laguna de Guatavita, kur ar zelta putekļiem klātais Muisca cilts virsaitis upurēja dieviem zeltu un dārgakmeņus ezera ūdeņos. Villa de Leyva – simpātiska mazpilsētiņa Andu kalnu pievārtē ar milzīgu koloniālās ēras laukumu. Lidojums uz Kartahenu. Kartahena – visromantiskākā Latīņamerikas koloniālā pilsēta, kuras biezie mūri un forti savulaik sargāja spāņu sazagto zeltu, bet tagad izcili saglabājušos arhitektūras dārgumus šauro ieliņu labirintos un baznīcu ieskautajos laukumos. Unikāla relaksācija dubļu vulkānā – Volcan de Lodo El Totumo. Iespēja doties uz tropisko, koraļļu ieskauto Islas del Rosario saliņu arhipelāgu Karību jūrā. Vecākā pilsēta Dienvidamerikas kontinentā – Santamarta. Tayrona nacionālais parks ir kā vārti uz mistisko Eldorado, jo tieši šajā novadā radās mīts par noslēpumaino Zelta zemi. Idilliskās Karību jūras pludmales, tairona indiāņu senpilsētas drupas un skaistākie Kolumbijas džungļi Tayrona parkā. Ceļojuma kulminācija un lielais piedzīvojums – 5 dienu trekings uz Eldorado – leģendāro Ciudad Perdida zudušo pilsētu Kolumbijas džungļos.
Lidojums Santamarta – Bogota.
Maksimālais grupas lielums 20 / 21 ceļotājs!


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3795.00

SENĀ INKU ZEME PERU AR VARAVĪKSNES KALNU

vietu skaits: >7
datums: 11.03.2024 - 24.03.2024
Skatīt
€4495.00

ARGENTĪNA UN BRAZĪLIJA AR IELŪKOŠANOS ČĪLĒ UN URUGVAJĀ

vietu skaits: >7
datums: 27.02.2024 - 11.03.2024
Skatīt
€6195.00

GLEZNAINĀ ČĪLE, KRĀSAINĀ BOLĪVIJA UN MĪTIEM APVĪTĀ LIELDIENU SALA

vietu skaits:   1
datums: 07.04.2024 - 21.04.2024
Skatīt
€2895.00

ASAMA UN NĀGĀLENDA AR HORNBILL FESTIVĀLU – NOSLĒPUMAINĀ ZEME STARP TIBETU, BUTĀNU, BIRMU UN BANGLADEŠU

vietu skaits:   2
datums: 18.11. - 04.12.
Skatīt