DIENVIDKOREJA UN TAIVĀNA AR IELŪKOŠANOS JAPĀNĀ

€3195.00 Izpārdots
Transports:
datums: 04.04. - 18.04.
ilgums: 15 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Lidojums Rīga – Seula un Tokija – Rīga.
Viena no desmit tūristu apmeklētākajām pilsētām pasaulē Seula, kurā dzīvo ceturtā daļa valsts iedzīvotāju. Sešsimt gadu senā Gyeongbok-gung pils, pilsētas simbols – Namdaemun vārti, krāšņā karaļpils sardzes maiņa, Insadong mākslinieku bodīšu iela un Seulas budisma centra Jogysa templis. Namsangol Hanok Village – tradicionālās korejiešu arhitektūras piemērs. Seoraksan nacionālais parks, Korejas dabas kvintesence – no dzirkstošiem ūdenskritumiem, līdz mežiem klāto kalnu virsotnēm un ēnainām ielejām. Gwongemseong kalns, no kura 860 metru augstumā paveras grandiozi skati uz Seoraka kalnu. Lielā Budas statuja. Kalnu ielokā iegūlušais Sinheunsa templis – vecākais dzenbudisma templis pasaulē. UNESCO sarakstā iekļautais Seolleung & Jeongneung apbedījumu komplekss ar tradicionālām, kurgānu tipa korejiešu valdnieku kapenēm. Pasaulē visstingrāk apsargātā robeža – demilitarizācijas zona (DMZ), kas kopš 1953. gada kalpo kā nocietināta barjera un psiholoģiska plaisa starp abām Korejām, ļaujot palūkoties uz neparasto Ziemeļkoreju.
Lidojums Seula – Taipeja.
Taipeja – Taivānas politiskais un finanšu centrs, kura viducī gozējas varenais 101 stāva stikla tornis, kas pirms pāris gadiem bija pasaules augstākais debesskrāpis. Nacionālais muzejs – iespaidīga ēka, kas glabā, iespējams, labāko ķīniešu mākslas kolekciju pasaulē, tostarp Pekinas Aizliegtās pilsētas dārgumus, kurus no kontinenta izveda kapitālistiskās Ķīnas valdība 1949. gadā. Mātes dabas lielākā dāvana Taivānai – Taroko aiza: skaistu ūdenskritumu, zaļu kalnu, klinšu arku un zilizaļu upīšu labirints. Beitou – sens karsto avotu centrs, kur atrodas arī biezu dūmu ieskautā ģeotermālā ieleja, ko sauc par Elles ieleju. Interesantām nokrāsām bagātais Yin Yang līcis un Zelta ūdenskritums. Gleznainā Taivānas ziemeļu piekraste un fascinējoši klinšu veidojumi Yeliu ģeoparkā – viens no Taivānas dabas brīnumiem. Chiufen ciemats. Taivānas tējas plantācija. Viena no valsts pastkartēm Sun Moon Lake – iezaļganas nokrāsas ezers, mēness un saules formā, kuru ieskauj kalni, neskaitāmi tempļi un paviljoni. Taivānas aborigēnu kultūras iepazīšana un priekšnesumi – Formosa Aboriginal Village. Alishan – Taivānas vispopulārākais nacionālais parks, kas sargā bambusu un Taivānas ciprešu mežiem klātos Centrālās grēdas kalnus. Saullēkts pār Taivānas un Austrumāzijas augstāko kalnu – 3952 m augsto Yushan. Atpūta Taivānas karstajos avotos.
Lidojums Taipeja – Tokija.
Miljonu pilsēta Tokija. Viens no senākajiem un svētākajiem budistu tempļiem Assakusa Kannon, šinto ticības svētnīca Meidzi, imperatora pils dārzi. Shichirigahama pludmale un skats uz Japānas svētāko kalnu Fudzi. Kamakura – mūsdienās provinciāla pilsētiņa, bet savulaik Japānas politiskā galvaspilsēta, par ko liecina senie tempļi, skaistie japāņu dārzi un pilsētas simbols – Lielā Budas statuja.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3195.00

PĀRSTEIDZOŠĀ SUMATRAS SALA UN KOSMOPOLĪTISKĀ MALAIZIJA AR JAUNO GADU PIE INDIJAS OKEĀNA

vietu skaits: >7
datums: 21.12.2023 - 03.01.2024
Skatīt
€3295.00

ĀZIJAS VARENĀKO KALNU UN KULTŪRAS KRUSTCELES - PAKISTĀNA

vietu skaits:   3
datums: 02.10. - 15.10.
Skatīt
€2895.00

ASAMA UN NĀGĀLENDA AR HORNBILL FESTIVĀLU – NOSLĒPUMAINĀ ZEME STARP TIBETU, BUTĀNU, BIRMU UN BANGLADEŠU

vietu skaits:   5
datums: 18.11. - 04.12.
Skatīt
€2895.00

INDONĒZIJA AR GLEZNAINO NUSA PENIDAS SALU UN JAUNO GADU BALI

vietu skaits: >7
datums: 19.12.2023 - 02.01.2024
Skatīt