TALSU PAUGURAINES PAKALNOS

€29.00
Transports:
datums: 31.07.
ilgums: 1 diena
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Dabas parks Talsu pauguraine ir viens no Ziemeļkurzemes dabas apstākļu ziņā daudzveidīgākajiem apvidiem ar izteikti paugurainu reljefu un vairākiem nelieliem, bet dziļiem ezeriem. Izcili ainaviska teritorija!
Dižskābaržu audze
 – neparastais biotops Latvijai, kur platlapu koku vainagi pat saulainā dienā pamežu atstāj pamatīgā tumsā. Mācītājmāja un mācītājmājas dižozols. K. F. Amendas piemiņas vieta. K. F. Amenda bijis mācītājs, vijolnieks un slavenā komponista Ludviga van Bēthovena tuvs draugs. Viņš dzīvojis Talsu mācītājmuižā, kur šobrīd iekārtota viņa piemiņas istaba un kuras teritorijā atrodas K. F. Amendas kapavieta. Milzu kalns, kura pakājē paslēpies guļ romantiskais Sapņu ezers, iecienīta mīlētāju, jaunlaulāto un mākslinieku vieta. Sirdsezers un Vīnleja. Sirdsezers paslēpies Āžu kalna un Milzkalna pakājē un savu nosaukumu ieguvis no sirdsveida formas. Vietu starp Sirdsezeru un Milzkalnu dēvē par Vīnleju, jo te Kurzemes hercogistes laikos bijuši vīna dārzi. Ziemeļkurzemes augstākā vieta – Kamparkalns (174 m v.j.l.) un skatu tornis (28 m). No torņa var vērot gan Talsu pauguraines mežu, pakalnu ainavas un ezerus, gan arī tālākus pagastus un objektus. Vanagkalns (Upurkalns) – sena kulta vieta, no kuras paveras teicams skats uz apkārtni. Netālu atradusies Sapņu birzs, kurā zīlnieki senatnē skaidrojuši sapņus. Neparastā ainava Villu grants karjerā.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Uldis Klepers
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507216 E-pasts: uldis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€29.00

CĒRTENES PILSKALNA NOSLĒPUMI UN SMILTENES EZERAINE

vietu skaits: >7
datums: 26.06.
Skatīt
€29.00

MEŽONĪGIE RAUŅA KRASTI

vietu skaits: >7
datums: 16.10.
Skatīt
€30.00

NO OLIŅKALNA LĪDZ GAIZIŅKALNAM

vietu skaits: >7
datums: 25.06.
Skatīt
€30.00

LĪČU-LAŅĢU KLINTIS UN AR MŪZIKU DABĀ

vietu skaits: >7
datums: 04.09.
Skatīt