BRĪVDIENAS FRANCIJAS DIENVIDOS

€975.00 Izpārdots
Transports:
datums: 29.10.2022 - 02.11.2022
ilgums: 5 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Ekskursija ar džipiem Kamargas Nacionālajā parkā iekļauta ceļojuma cenā! Visas naktis ****viesnīcā Novotel Atria Nimes Centre Nīmā! Ekskursijas vada Impro ceļojumi gids latviešu valodā!
Aiz Langdokas – Rusijonas un Provansas jutekliskās ārienes paslēpta notikumiem bagāta, emocionāli piesātināta pagātne. Monpeljē – senā universitātes pilsēta un Langdokas-Rusijonas reģiona galvaspilsēta, Nīma – seno romiešu mantojuma, vēršu cīņu, un krāšņo festivālu vieta, Kamargas sāļu piesātinātā zemiene un tās lagūnas, mākslinieciski noskaņotā Arla un pāvestu pilsēta Aviņona, kur Ronas upes ielejā nogatavojas persiki, ķirši un, protams, vīnogas, no kurām top izsmalcinātie Francijas vīni.

Tiešais lidojums Rīga – Monpeljē – Rīga (FlyMeAway lidojums)
Nīmā visi ceļi ved uz…amfiteātri, kas ir pilsētas ne tikai ievērojamākais apskates objekts, bet arī nozīmīgs kultūras centrs, Jardin de la Fontaine,  Maison Carree jeb “Kvadrātveida nams” – viens no labāk saglabātajiem romiešu tempļiem pasaulē. Oranža (Orange) – lepojas ar diviem lielākajiem romiešu pieminekļiem Eiropā – amfiteātri un Tibēriju slavonošo Triumfa arku. UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauto, varenu mūru apjozto Aviņonu (Avignon) dēvē par “Pāvestu pilsētu, ” kur tās vēsturiskajos kvartālos un senajās ieliņās var izbaudīt senatnīgo atmosfēru, viena no tādā ieliņām ir Rue des  Teinturies – šeit līdz pat 19.gs tika ražots indiennes – košiem rakstiem apdrukāts katūns. Aviņonas 12.gs būvētais Pont St.Benezet tilts un Palais des Papes ir atpazīstamākie Aviņonas simboli. Iespēja izbraukt ar tūristu vilcieniņu. Kamargas nacionālais parks, kas šobrīd priecē gan ar savu unikālo daudzveidību, gan ar sāls ieguves vietām. Izbrauciens ar džipiem Kamargas nacionālajā parkā. Šķiet, Arla skrupulozi rūpējas un sargā savu kultūrvēsturisko mantojumu, kas stāsta par tās senvēsturi, iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Līdzās tādām arhitektūras pērlēm kā romiešu teātris, amfiteātris, Sentrofima baznīca (Eglise St.Trophime), Notre Dame de la Major, ik uz soļa var sajust Vinsenta van Goga klātbūtni, kurš viesojoties šajā pilsētā, radīja vairāk kā 300 gleznas un zīmējumus. Lebo (Les Baux de Provence) citadele rada iespaidu, ka tā ir dabiski izaugusi uz klints. Carrieres de Lumieres – pamestajās boksītu raktuvēs iekārtots unikāls gaismu šovs, kurā katru gadu piedāvā atšķirīgu ceļojumu mākslas pasaulē starp fantāziju un realitāti! Monpeljē – studentu un universitātes pilsēta ir viena no līksmākajām, progresīvākajām un bezrūpīgākajām Dienvidfrancijas pilsētām. Lai gan lielāko daļu vēsturisko celtņu tika nopostītas ticību karu laikā, arī šobrīd ir iespējams sajust senatnīgo noskaņu, kas bezrūpīgi savijas ar moderno.
Baudīsim  maltītes vietējos krodziņos, izgaršojot Buachon vīnus!


Papildu informācija:


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Evita Grāvīte
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: evitag@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€975.00

ANGLIJA NO DRUĪDU SVĒTVIETĀM, APAĻĀ GALDA BRUŅINIEKIEM LĪDZ KARALISKAJĀM PILĪM UN GRINIČAS LAIKA ATSKAITEI

vietu skaits:   3
datums: 02.05. - 06.05.
Skatīt
€975.00

RAŽAS SVĒTKI TOSKĀNĀ

vietu skaits: >7
datums: 07.10. - 13.10.
Skatīt
€975.00

ANGLIJA NO DRUĪDU SVĒTVIETĀM, APAĻĀ GALDA BRUŅINIEKIEM LĪDZ KARALISKAJĀM PILĪM UN GRINIČAS LAIKA ATSKAITEI

vietu skaits: >7
datums: 21.10. - 25.10.
Skatīt
€970.00

BALKĀNU KALEIDOSKOPS

vietu skaits: >7
datums: 14.07. - 22.07.
Skatīt