PAVASARA BRĪVDIENAS MALJORKAS SALĀ

€945.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 30.04. - 07.05.
ilgums: 8 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Lidojums Rīga - Palma de Maljorka - Rīga. 
Ieejas maksa apskates objektos iekļauta ceļojuma cenā!
Maljorkas sala – visatpazīstamākā un lielākā Baleāru sala, uz ko norāda arī tās nosaukums insulamaior – Lielā sala. Patīkamā Vidusjūras klimata, lielisko pludmaļu dēļ tā ir viena no populārākajām atpūtas vietām Eiropā.
Palma de Maljorka
– salas galvaspilsēta un tās lepnums gotiskā katedrāle jeb Sa Seu. Pilsētā ir veiksmīgi apvienojies senais ar mūsdienīgo – mauru laika pagalmi ar strūklakām, mūsdienīgas sabiedriskās celtnes un jaunizveidotā promenāde. Maljorkas Perlas Majorica pērļu ražošanas procesā ir stingri jāievēro noteikts tehnoloģisks process, lai no nelielās alabastra lodītes iegūtu pērli ar pietiekama biezuma perlamutra slāni. Draka alas (Coves del Drac), uz kurām ved stāvas kāpnes, ir plašākās no neskaitāmajām Maljorkas pazemes alām. Diena ar retro vilcieniņu cauri Serradel Tramuntana kalniem no Palmas uz Soller. Stundas brauciens būs kā ceļojums gan laikā gan salas daudzveidībā. Soller stacijas ēkā būs unikāla iespēja bez maksas apskatīt dižo modernistu Miro un Pikaso oriģināldarbus Cala Figueira – zvejnieku ciematiņš ar nelieliem līčiem un zvejnieku tīkliem krastmalā. Sa Granja – privāta muiža, agrāk bija cisterciešu ordenis, mūsdienās pieder Segui ģimenei. Valdemosa un klosteris Real Cartuja de Jesus de Nazaret – sākotnēji mauru alkazars, vēlāk karaļu rezidence, tad klosteris. Cap de Formentor – Maljorkas salas tālākais ziemeļu punkts.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507207 E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€945.00

ATLANTIJAS CEĻŠ

vietu skaits: >7
datums: 30.06. - 05.07.
Skatīt
€945.00

ATLANTIJAS CEĻŠ

vietu skaits: >7
datums: 16.07. - 21.07.
Skatīt
€945.00

STARP DEBESĪM UN ZEMI

vietu skaits: >7
datums: 23.07. - 29.07.
Skatīt
€950.00

BALKĀNU NOSLĒPUMI STARP ČETRĀM JŪRĀM - MELNKALNE UN ALBĀNIJA

vietu skaits: >7
datums: 28.09. - 07.10.
Skatīt