NOSLĒPUMAINĀS FĒRU SALAS

€1395.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 18.05. - 21.05.
ilgums: 4 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Fēru salu arhipelāgs atrodas “pusceļā” starp Skotiju, Norvēģiju un Islandi, starp Norvēģu jūru un Atlantijas okeānu. Lai arī salu arhipelāgs ietilpst Dānijas karalistes sastāvā, tomēr tā nav Eiropas Savienības dalībvalsts. Pirmo reizi Fēru krastos piestāja ķelti, kuri pirmie 625.gadā šeit izveidoja nelielu apmetni. Sākotnēji arhipelāga nosaukums tika saistīts ar ķeltu vārdu fearann – zeme, bet kopš 15.gs tas atrodas Dānijas pārvaldījumā, kas salu nosaukumu atvasināja no dāņu fareyjar – aitu salas.
4* viesnīca Hilton Garden Inn Torshavnā.
Ieejas maksa apskates objektos iekļauta ceļojuma cenā!

Lidojums Rīga – Kopenhāgena – Vagar – Oslo – Rīga.
Mazās Nāriņas pilsētas Kopenhāgenas apskate. Pilsēta pilsētā – alternatīvā Kristiānija, kur dzīvo kolorīti kopenhāgenieši; iespēja izbraukt ar kuģīti pa pilsētas kanāliem, aplūkojot pilsētas slavenāko skaistuli –  mazo Nāriņu, kā arī Dānijas bibliotēku Melno dimantu un moderno operas namu.
Fēru salas galvaspilsēta Torshavna, kur dzīvo apmēram ceturtā daļa no Fēru salu 50000 iedzīvotājiem. Bosdalafosa ūdenskritums. Brauciens uz ziemeļu salām - pāri vienīgajam tiltam pāri Atlantijas okeānam starp Streimojas salu un Esturojas salu. Izbraukums uz ziemelu salām. Pa Streiminas tiltu pāri Sundini jūras šaurumam no Streimojas salas nonākism Esturojas salā – šo tiltu salinieki dēvē arī par vienīgo tiltu pāri Atlantijas okeānam. Gleznains brauciens pa salas ziemeļiem gan Eidi un Gjogv ciematiem, labā laikā redzama Fēru salas augstākā virsotne. Pa zemūdens tuneli brauksim uz Klaksviku Bordojas salā, kur apskatīsim Kristiāna baznīcu, kas tiek uzskatīta par vienu no pašām skaistākajām baznīcām Fēru salās. dosimies vidējas grūtības pārgājienā pa taku gar lielākā Fēru salu ezera Sørvágsvatn krastu līdz stāvajam jūras krastam, kur skatīsim majestātiskās klintis un Bosdalafossur ūdenskritumu, kas pāri augstai klints malai, okeānā lej ezera ūdeņus.
Dosimies uz Kirkjubour ciematu, no kurienes paveras ainavisks skats pāri Hesfjordur jūras šaurumam uz Kolturas, Hesturas un Sandojas salām, redzēsim Sv.Magnusa katedrāles drupas (šī katedrāle tāpat kā ar Rīga – nekad nav tikusi pabeigta) un iegriezīsimies bijušajā bīskapa rezidencē Kirkjubøargarður. Gásadalur ciemats, kur atrodas jūrā krītošs ūdenskritums Múlafossur. Mūsdienās, lai nokļūtu ciematā, tik jāizbrauc tunelis, kas tika izbūvēts tikai pirms 15 gadiem, lai ciemata 18 (!) iedzīvotāji nejustos izolēti un galu galā nepamestu šo vietu!


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507207 E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€1395.00

ANGLIJAS DĀRZU UN LEĢENDU KARALISTE KORNVOLA

vietu skaits:   1
datums: 26.06. - 03.07.
Skatīt
€1395.00

SKOTIJA AR SKAJAS SALU

vietu skaits:   3
datums: 15.07. - 22.07.
Skatīt
€1395.00

ATLANTĪDAS VIRSOTNES - KANĀRIJU SALAS. TENERIFE ar iespēju apmeklēt Grankanāriju

vietu skaits:   6
datums: 02.12. - 09.12.
Skatīt
€1345.00

ATLANTIJAS PĒRLE MADEIRA UN ATPŪTA ZELTA SALĀ PORTO SANTO

vietu skaits:   7
datums: 06.10. - 14.10.
Skatīt