NO MADŽORES EZERA LĪDZ MEISENES PORCELĀNAM AR IELŪKOŠANOS ŠVEICĒ UN LIHTENŠTEINĀ

€695.00
Transports:
datums: 18.05. - 26.05.
ilgums: 9 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Lidojums Rīga – Milāna.
Brauciens ar kuģīti uz Borromeo salām – no 17. gs. vidus līdz mūsdienām nelielo salu trijotne ezera vidū vilina Borromeo dzimtas radīto graciozo piļu un izsmalcināto parku aplūkotājus. Streza – pilsētiņa ezera krastā ar zaļojošiem dārziem, lepnām vasarnīcām, vecpilsētas līkumotajām ieliņām, kuru malās rindojas daudzas trattoria, bodītes vai Caffe, izplatot burvīgu kafijas aromātu. Komo ir kā dzidrs, viegls kokteilis, kurā sajaucies labākais no vecās Eiropas vidienes – miers, elegance un dabisks dzīvesprieks. Belladžo – kūrorts, kas atrodas uz zemesraga starp abiem Komo ezera atzarojumiem, kļuvis par iemīļotu atpūtas vietu daudzām pasaules slavenībām. Šokolādes ražotnes Alprose apmeklējums atgādinās, ka šveicieši lepojas ar savām tradīcijām un nemainīgi lielisko kvalitāti. Iespēja iegādāties šokolādes izstrādājumus! Lugāno – lielākā pilsētā Šveices itāliskajā daļā, kur pat pica garšo kā Itālijā. Daļu mūža tur pavadīja Rainis un Aspazija.
Pundurvalsts Lihtenšteina – vieta, kur pašā Eiropas viducī var atrast neskartu dabu. Virs galvaspilsētas Vaducas paceļas firstu pils, kas parāda Lihtenšteinu gan kā monarhiju, gan kā demokrātisku valsti. Ulma viduslaiku impēriskā brīvpilsēta Donavas krastā, kura pirmo reizi rakstos minēta jau 9. gs. vidū. Burvīgas ir šķībās pildrežģu mājas, kurās pat iekārtotas viesnīcas. Nirnberga – senā franku metropole ar greznām un romantiskām pildrežģu mājām, klusiem, omulīgiem stūrīšiem Pegnicas upes krastos un seno ķeizarpili pakalnā virs vecpilsētas. Meisene – pirmais porcelāna ražošanas centrs Eiropā. 1709. gadā aptiekārs un alķīmiķis no Berlīnes Johans Fridrihs Betgers izveidoja Eiropā pirmo balto porcelānu, kura recepte līdz tam bija ķīniešu porcelāna meistaru noslēpums. Baucene atrodas Šprē upes krastā. Torņu pilsēta Baucene priecē ceļotājus ar precīzi restaurēto vecpilsētu! Uzraksti pilsētā ir lasāmi gan vācu, gan sorbu valodā, jo Baucene ir Vācijā dzīvojošo sorbu kultūras centrs.
Mājupceļš ar autobusu.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Evita Grāvīte
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507211 E-pasts: evitag@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€695.00

ROMA – MŪŽĪGĀ UN MŪŽAM MAINĪGĀ

vietu skaits:   2
datums: 12.04. - 16.04.
Skatīt
€695.00

ROMA – MŪŽĪGĀ UN MŪŽAM MAINĪGĀ

vietu skaits: >7
datums: 09.10. - 13.10.
Skatīt
€695.00

RAIBĀS SKOLĒNU BRĪVDIENAS TRANSILVĀNIJĀ

vietu skaits: >7
datums: 22.10. - 29.10.
Skatīt
€695.00

LĪ-ĪGO BRĪVDIENAS SLOVĒNIJĀ!

vietu skaits: >7
datums: 21.06. - 25.06.
Skatīt