DIENVIDAMERIKAS LIELAIS NOSLĒPUMS – APBRĪNOJAMĀ BRAZĪLIJA AR GLEZNAINAJĀM FERNANDO DO NORONHA SALĀM

Ierobežoto aviobiļešu dēļ iesakām pieteikties līdz 1. maijam!
Lidojums Rīga – Fortaleza.
Viens no Brazīlijas dabas brīnumiem, Lencois Maranhenses nacionālais parks ir kā mirāža tuksnesī, kur dažus mēnešus gadā var vērot simtiem ūdens lagūnu, kas izkaisītas starp baltām kāpām. Beberibe Cliffs – fotogēnisks un pamatīgi izrobots okeāna krasts ar oranžu un sārtu klinšu labirintu. Ubajara – Brazīlijas mazākais nacionālais parks, kur mazā gaisa vagoniņā var nolaisties no bieziem mākoņu mežiem līdz Gruta de Ubajara alas dzīlēm. Sete Cidades nacionālais parks ar dīvainu klinšu masīvu, kur akmeņiem piemīt ne tikai neparastas formas, bet arī tekstūra – no bruņurupuča bruņu rokraksta un inku civilizācijas akmeņu formām līdz pat porainiem bluķiem, kas atgādina gigantiskus koraļļus.
Lidojums Sao Luis – Fernando do Noronha sala.
Brazīlijas Ēdenes dārzs Fernando do Noronha salas – nomaļš un gleznains arhipelāgs Atlantijas okeānā ar klinšu ieskautiem smilšu liedagiem, kas raisa neglābjamas asociācijas ar Polinēzijas paskartēm un cīnās par pirmajām vietām pasaules skaistāko pludmaļu topos. 1737. gadā celtais Nossa Senhora dos Remedios cietoksnis, no kura paveras satriecošs skats uz Noronha salas klintīm, pludmalēm un līčiem. Baia do Sancho, kuru Tripadvisor jau 6 gadus pēc kārtas pasludinājis par pasaules skaistāko pludmali. Baia do Porcos jeb Cūku līcis, ar divām Dos Irmaos klintīm, kas kļuvušas par arhipelāga simbolu. Fernando do Noronha skatu kartītes – Praia do Cachima do Padre, Praia da Conceicao, Praia do Leao un Praia do Sueste pludmales. Iespēja doties izbraucienā ar laivu meklēt delfīnus, snorkelēt un aplūkot arhipelāga mazās saliņas.
Lidojums Fernando do Noronha sala – Recife.
Brazīlijas koloniālā pērle un otra vecākā pilsēta Olinda – maza, palmu mežu ieskauta pilsētiņa, kas nosēta ar 16. gs. baznīcām un klosteriem. Krāsainie piekrastes kanjoni – Canyon de Conqueirinho un Pico Castelo da Princesa jeb Princeses pilskalna aiza.
Lidojums Recife – Salvadora.
Dienvidamerikas kontinenta lielais noslēpums, par kuru reti kurš brazīlietis pat dzirdējis, – Cavernas do Peruacu nacionālais parks ar grandiozo Gruta do Janelao – alu, karsta logu un pazemes kanjonu labirints, kur zem zemes valda pavisam cita pasaule, lieliska vieta, kur filmēt nākamo Jurassic Park grāvēju. Vēsturiskā un krāšņā Salvador da Bahia – ne tikai viena no skaistākajām koloniālajām vecpilsētām Dienvidamerikas kontinentā, kas ir vislabāk saglabājusies, bet arī Brazīlijas afrikāņu kultūras galvaspilsēta, kurā joprojām mutuļo afrobrazīļu tradīcijas, kapueiras cīņas dejas un Candomble rituāli. Ainaviski iespaidīgais Chapada Diamantina nacionālais parks – Brazīlijas dabas dimants ar ūdenskritumu, klinšu, alu un galda kalnu mozaīku. Chapada Diamantina pastkarte – Morro do Pai Inacio kalns, no kura paveras satriecoša panorāma ar galda kalniem. Poco Azul – sirreāli zilganas nokrāsas ūdenskrātuve alā, kur pelde sniedz baudpilnas sajūtas. Cachoeira do Mosquito ūdenskritums. Poco Encantado – neticami dzidrs pazemes ezeriņš ar hipnotizējošu, safīrzilu ūdens nokrāsu. Aizraujošs piedzīvojums, dodoties uz neparasto Buracao kanjonu un tā vareno ūdenskritumu Cachoeira Buracao, kurš tika atklāts tikai 2001. gadā. Gruta da Pratinha – īpaši dzidra upe un dabas baseins klinšu alā. Aktīvākajiem iespēja dodies pusdienas pārgājienā uz 340 m augsto Cachoeira da Fumaca, kas šaurā tērcītē krīt iespaidīgā kanjonā un vēl pirms dažiem gadiem tika uzskatīts par augstāko ūdenskritumu Brazīlijā. Viena no pasaules lielākajām metropolēm Sanpaulu.
Lidojums Sanpaulu – Rīga.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€5995.00

EKSPEDĪCIJA UZ MĒNESI UN MARSU 3 – NEIZZINĀTĀ ARGENTĪNA GAR ANDU KALNIEM UN ČĪLES ROBEŽU

vietu skaits: >7
datums: 07.03.2025 - 24.03.2025
Skatīt
€3895.00

SENĀ INKU ZEME PERU AR VARAVĪKSNES KALNU

vietu skaits:   2
datums: 29.10. - 11.11.
Skatīt
€5295.00

PĀRSTEIDZOŠĀ REINJONA UN KRĀSAINĀ MADAGASKARA AR NOSY BE SALU – LEMURU UN AKMENS MEŽU ZEME

vietu skaits:   2
datums: 14.10. - 28.10.
Skatīt
€5395.00

CENTRĀLAMERIKAS GRAND TOUR – KOSTARIKA, NIKARAGVA, PANAMA, SALVADORA, HONDURASA, BELIZA UN GVATEMALA

vietu skaits:   1
datums: 06.02.2025 - 25.02.2025
Skatīt