KANĀRIJU SALU LIELAIS LOKS - TENERIFE, GRANKANĀRIJA, LANSAROTE UN FUERTEVENTURA

€2095.00 Izpārdots
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 24.10. - 04.11.
ilgums: 12 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Grankanārija – sala ir gandrīz apaļas formas. Neierasta iezīme tādai mazai teritorijai ir negaidīta dabas zonu maiņa: no augstiem kalniem un mežiem klātām ielejām līdz sniegotām virsotnēm un smilšu tuksnešu ainavām.
Lansarote jeb Uguns sala – vulkāniskas izcelsmes sala, kurā daudzviet vērojama Mēness virsmai līdzīga aina. Gleznotājs un arhitekts Sesars Makrike (Cesar Manrique) spējis savu dzimto salu padarīt par fascinējoši harmonisku mākslas un dabas elementu apvienojumu.
Fuerteventura – tuksneša un oāzes apvienojums, otra lielāka no Kanāriju salām. 2009. gadā UNESCO tai piešķīris biosfēras rezervāta statusu. Salai raksturīgas smilšu kāpas mājas augstumā un kilomentriem garas neskartas, zeltainas pludmales.
Tenerife – lielākā no Kanāriju salām, slavena ar kontrastaino dabu. Salas dienvidu daļā atrodas lielākie un populārākie kūrorti, jo tur ir vissiltākais klimats. Salas rietumu daļā ir nedaudz vēsāks un zaļāks. Visapkārt salai plešas kalnu grēdas, bet salas centrālajā daļā ir pamanāms pasaulē trešais lielākais vulkāna krāteris
Caņadas del Teide, kura diametrs ir 18 km.
Lidojums Rīga – Tenerife – Rīga.
Prāmis uz Grankanārijas salu. 200 m dziļais un 1 km platais Bandamas krāteris. Gleznainā Teror mazpilsētiņa ar simpātisko balkonu māju ielu. Grankanārijas vizītkarte Roque Nublo – neparastu klinšu lauks kalna galā, no kura paveras elpu aizraujoši skati. Grankanārijas galvaspilsēta, kur Kolumbs atstājis savu pēdu nospiedumus, – Laspalmasa. Grankanārijas pastkarte Maspalomas smilšu kāpu rajons, kur Atlantijas okeāns tiekas ar mazo Sahāru. Barranco de Guayadeque aiza ar alās iebūvētiem restorāniem un kapelu. Mirador Degollada de la Yegua laukums ar lielisku panorāmu pār Grankanārijas ielejām. Barranco de las Vacas – slavenā ASV Antilopes kanjona mazākais brālītis Kanāriju salās. Puerto de Mogan – Grankanārijas Ziedu pilsēta. Playa de Amadores – skaistākā Grankanārijas pludmale ar kristāldzidru ūdeni un baltām smiltīm, kas atceļojušas no Karību salām. Lidojums uz Fuerteventuras salu. Betancuria – palmu ieskauta oāze tuksnesīgu kalnu vidū, pilsēta kā brīvdabas muzejs. Iespaidīgās Coralehos smilšu kāpas. Grande Playa Coralejos ar Lobos vulkānu–salu fonā – viena no skaistākajām pludmalēm ne tikai Fuerteventurā, bet vispār Kanāriju salās. Prāmis uz Lansarotes salu.
Vulkāniskās darbības radītas Mēness virsmai līdzīgās ainavas Timanfaya nacionālajā parkā, Uguns kalni, eksperiments ar geizeru. Īss un viegls pārgājiens uz Caldera Colorada jeb Sarkano vulkānu, kura pakājē zemē iestigusi milzīga vulkāniskā bumba–akmens, ko savulaik izspļāvis šis vulkāns. Savdabīgie Gerijas vīna lauki. Smaragdzaļā Golfo lagūna, kas kontrastē uz melnās pludmales fona. Okeāna spēks Los Hervideros izrobotajā klinšu krastā. Pazemes ejas un savdabīga koncertzāle Cuevo de los Verdes. Viens no Manrikes meistardarbiem Mirador del Rio, sens novērošanas tornis okeāna krastā. Formu daudzveidība Kaktusu dārzā. Manrikes šedevri – krāsu spēles pazemes kompleksā Jameos del Aqua un mākslinieka ekstravagantais mājoklis, privātkolekcija ar Pikaso un Miro darbu paraugiem. Lidojums uz Tenerifi. Senā Tenerifes galvaspilsēta La Laguna. Tenerifes lielais noslēpums – viegls pārgājiens pa Anagas kalnu masīvu. Unikālie un ļoti apdraudētie laurisilva (lauru koku) meži, Pico del Ingles virsotne, zaļas ielejas, kalnu ainavas un gleznaini piekrastes skati. Playa de las Teresitas – pludmale, kas rotā daudzu Kanāriju salu brošūru vākus. Viegls pārgājiens Las Caņadas del Teide nacionālajā parkā – lavas lauki, vulkāna krāteris un neparastie klinšu veidojumi: Karalienes kurpītes, Garsijas klintis un Mēness ainavas. Arco de Tajao klinšu arka, kura fotogēniski pozē ar varenu Euphorbia canariensis kaktusu priekšplānā. Atpūta pie Atlantijas okeāna 4* viesnīcā. Iespēja doties tūrē uz Vēja alām, iespaidīgajām Los Gigantes klintīm. Maskas aizas elpu aizraujošo ceļu un dārzu un parku pilsēta La Orotava.


Papildu informācija:

  Lanserote - Kanāriju salu eksotika I
  Lanserote - Kanāriju salu eksotika II

Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€2195.00

NEATKLĀTĀ RIETUMSAHĀRA UN DIENVIDMAROKA

vietu skaits: >7
datums: 10.02.2024 - 24.02.2024
Skatīt
€1895.00

RIETOŠĀS SAULES ZEME MAROKA AR JAUNO GADU PIE ATLANTIJAS OKEĀNA

vietu skaits:   5
datums: 26.12.2023 - 06.01.2024
Skatīt
€1795.00

ĒĢIPTES GRAND TOUR – NO FARAONU TEMPĻIEM UN PIRAMĪDĀM LĪDZ SIRREĀLAJAM BALTAJAM TUKSNESIM UN KRUĪZAM PA NĪLU

vietu skaits:   1
datums: 09.11. - 23.11.
Skatīt
€1695.00

JAUNAIS GADS ĒĢIPTĒ - NĪLAS UN PIRAMĪDU ZEMĒ

vietu skaits:   1
datums: 23.12.2023 - 03.01.2024
Skatīt