PERU, BOLĪVIJA UN ČĪLE AR AMAZONES DŽUNGĻIEM – NO MAČU PIKČU LĪDZ DIENVIDAMERIKAS DABAS BRĪNUMIEM ANDU KALNOS

Lidojums Rīga – Lima.
Paracas nacionālais parks un Balestas salas – izbrauciens ar kuģīti, vērojot pelikānus, jūras lauvas un pingvīnus. Lidojums virs Naskas līnijām – mītiskas izcelsmes milzīgiem zīmējumiem tuksneša smiltīs. Huacachina oāze Peru tuksnesī.
Lidojums Lima – Puerto Maldonado.
Tambopatas rezervāts dziļi Dienvidamerikas džungļos – viens no dzīvniekiem bagātākajiem reģioniem plašajā Amazones upes baseinā, kur ir labas cerības pat vērot noslēpumaino jaguāru. Amazones pastkarte – izbrauciens ar motorkanoe laivu uz Collpa Chuncho māla sienu, pie kuras drūzmējas visdažādāko krāsu papagaiļu un lielo aru bari. Nakts safari laivas brauciens, meklējot melnos un baltos kaimanus. Gleznainais, palmu ieskautais Sandovala ezers, kas ir viena no pēdējām vietām Amazones baseinā, kur var redzēt ļoti retos Brazīlijas dižūdrus.
Lidojums Puerto Maldonado – Kusko.
Senā inku galvaspilsēta Kusko. Svētā ieleja un Ollantaytambo drupas, kas liecina par inku zināšanām un impērijas varenību. Inku citadele Maču Pikču (2400 m v.j.l.) – inku impērijas pilsētas plānošanas meistardarbs augstu Andu kalnos. Brauciens pa Andu kalniem, La Raya kalnu pāreja. Pasaulē visaugstāk kuģojamais un Dienvidamerikas lielākais ezers Titikaka. Uros cilts peldošo, no niedrēm veidoto salu apmeklējums. Tiwanaku mistiskākais sakrālais komplekss Bolīvijā. Augstākā galvaspilsēta pasaulē Lapasa. Savdabīgās ainavas Bolīvijas Mēness ielejā.
Lidojums Lapasa – Uyuni.
Bolīvijas lepnums un viens no sirreālākajiem skatiem uz planētas Salar de Uyuni – lielākais sāls ezers jeb sāls tuksnesis pasaulē. Relaksācija Andu kalnu karstajos avotos. Ar gigantiskiem kaktusiem nosētā un lamu iecienītā Incahuasi sala, kas paceļas Salar de Uyuni sāls tuksneša vidū. Uyuni vilcienu kapsēta un Cochani sāls raktuves. Sirreālais Sarkanais ezers jeb Laguna Colorada un tā krastos mītošās flamingu, vikunju un lamu kolonijas. Salvadora Dalī tuksnesis – pateicoties krāsu pārbagātībai, tam piešķirts slavenā spāņu sirreālista vārds. Zaļganās krāsas ezers Laguna Verde un 5930 m augstais Licancabur vulkāns. Sol de Manana – karsto avotu un kūpošo fumarolu lauks. Bolīvijas un Čīles robežas šķērsošana pie Hilo kanjona. San Pedro de Atacama pilsētiņa oāzē pašā sausākajā tuksnesī pasaulē. Savdabīgās ainavas Čīles Mēness un Nāves ielejās. Skats pār Mēness ieleju no Lielās smilšu kāpas. Atakamas sāls līdzenums. Tatio geizeru lauks saullēktā – vislielākais ģeotermiskais lauks pasaulē. Tieši saullēktā geizeri izverd, un to ūdens kolonnas augstums var sasniegt pat 10 metrus.
Lidojums Kalama – Santjago.
Čīles galvaspilsēta Santjago.
Lidojums Santjago – Rīga.
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2025. gadā!


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€5995.00

EKSPEDĪCIJA UZ MĒNESI UN MARSU 3 – NEIZZINĀTĀ ARGENTĪNA GAR ANDU KALNIEM UN ČĪLES ROBEŽU

vietu skaits: >7
datums: 07.03.2025 - 24.03.2025
Skatīt
€4595.00

ARGENTĪNA UN BRAZĪLIJA AR IELŪKOŠANOS ČĪLĒ UN URUGVAJĀ

vietu skaits:   5
datums: 30.10. - 12.11.
Skatīt
€4295.00

EKVADORA UN NOBURTĀS GALAPAGU SALAS

vietu skaits:   4
datums: 14.01.2025 - 29.01.2025
Skatīt
€3895.00

SENĀ INKU ZEME PERU AR VARAVĪKSNES KALNU

vietu skaits:   5
datums: 29.10. - 11.11.
Skatīt