PA KAPTEIŅA KUKA PĒDĀM – VANUATU, JAUNKALEDONIJA, FIDŽI SALU REPUBLIKA UN IELŪKOŠANĀS AUSTRĀLIJĀ ... LIELAIS MELANĒZIJAS KRUĪZS

Plašs ceļojums pa vienu no pasaules noslēpumainākajiem un ekskluzīvākajiem reģioniem, sākot no Austrālijas austrumkrasta un Sidnejas līdz Melanēzijas salu tropiskajiem arhipelāgiem.
Kruīza cenā ietilpst iekšējās kajītes (par papildu samaksu iespējams rezervēt kajīti ar balkonu). Ierobežoto vietu dēļ iesakām pieteikties līdz 1. septembrim!

Lidojums Rīga – Sidneja – Rīga.
Pasaules metropole Sidneja, kas pazīstama ar savu demokrātisko auru: Darling Harbour ostas rajons, Harbour Bridge, Sidnejas operas ēka un slavenā Bondi pludmale. WILD LIFE parks – vieta, kur iepazīt Austrālijai tik raksturīgos dzīvniekus, sākot no aktīvajiem ķenguriem līdz piemīlīgajām koalām. Austrālijas Zilie kalni, Trīs māsu klinšu veidojumi un Echo Point. Brīvais laiks Sidnejā, iespēja apmeklēt Sidnejas torni, Sidnejas akvāriju vai Karalisko botānisko dārzu. Kiama Coast ar gleznainām Austrālijas piekrastes klinšu ainavām, simpātiskām pludmalēm un pasaulē lielāko okeāna geizeru. 15 dienu Princess Cruise kruīzs pa Melanēzijas salām. Dienvidu Klusā okeāna ainavas – salu arhipelāgi, tropu augu un dzīvnieku valsts, koraļļu atoli, gleznaini līcīši, balto smilšu pludmales. Jaunkaledonijas galvaspilsēta – Noumea. Relaksējoša ekskursija ar laivu pa Jaunkaledonijas lagūnu uz koraļļu ieskauto Laregnere saliņu, kas ir daļa no Jaunkaledonijas barjerrifa, trešā lielākā pasaulē. Vulkāniskas izcelsmes Vanuatu salu arhipelāgs, tā lielākā daļa salu joprojām ir neapdzīvotas. Melanēzijas paradīze, mazā Mystery Island sala – labākā relaksācijas vieta Vanuatu Republikā, kur baudīt baltās smilšu pludmales, bet kristāldzidrajā ūdenī iepazīt zemūdens pasauli. Efates sala, piedzīvojumu filmu cienīgas ainas lietusmeža ieskautajā Pepeyo ciematā, kur tiksimies ar vietējo cilti un iepazīsim iezemiešu tradīcijas un dejas. Simpātiskās Mele Cascades ūdenskritumu kaskādes. Fotogēniskais Eton Beach tropu stūrītis. Fidži salu arhipelāgs, agrāk zināmas kā Kanibālu salas, mūsdienās rotā skatu kartītes, reklāmas un iemūžinātas filmās, te uzņemts mūsdienu Robinsons Kruzo – Toma Henka slavenā filma Cast Away. Fidži Republikas galvaspilsēta Suva ar tās dabīgi veidoto ostu. Pastaiga Colo-I-Suva lietusmežu rezervātā uz veldzējošu ūdens kaskādi, apskatot tropu džungļus – eksotiskos tropu augus, papardes, orhidejas un izteiksmīgus ziedus, kā arī uzmanīgi vērojot krāšņos putnus. Nelielā Dravuni sala ir kā ilustrācija pasaku grāmatai, līdzās brīnišķīgai pludmalei un tirkīzziliem tropiskiem ūdeņiem, iespējams snorkelēt Great Astrolabe Reef, kas ir viens no neskartākajiem koraļļu rifiem pasaulē. Viti Levu salas rietumu daļas apskate – pastaiga tropu dārzā Garden of the Sleeping Giant, Sabeto dubļu vannas un avoti, Nadi Hindu templis.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€5790.00

LIELAIS JAUNZĒLANDES CEĻOJUMS

vietu skaits: >7
datums: 06.11. - 20.11.
Skatīt
€5295.00

PĀRSTEIDZOŠĀ REINJONA UN KRĀSAINĀ MADAGASKARA AR NOSY BE SALU – LEMURU UN AKMENS MEŽU ZEME

vietu skaits:   1
datums: 14.10. - 28.10.
Skatīt
€5495.00

ĀFRIKAS DABAS PASTKARTES – NAMĪBIJA, BOTSVĀNA UN ZIMBABVE AR VIKTORIJAS ŪDENSKRITUMU

vietu skaits: >7
datums: 25.04.2025 - 08.05.2025
Skatīt
€5495.00

CENTRĀLAMERIKAS GRAND TOUR – KOSTARIKA, NIKARAGVA, PANAMA, SALVADORA, HONDURASA, BELIZA UN GVATEMALA

vietu skaits: >7
datums: 02.02.2025 - 21.02.2025
Skatīt