AUSTRĀLIJA - VIENA VALSTS, TŪKSTOŠ PASAUĻU

Austrālijas lielais loks no pasaules metropoles Sidnejas un kultūras galvaspilsētas Melburnas cauri Lielajam okeāna ceļam un zelta drudža laikmetam, kontinenta sarkanajai sirdij Uluri klintij un Karaļa kanjonam līdz tropu paradīzei pie Lielā Barjerrifa un Zelta krasta Brisbenā.

Lidojums Rīga – Sidneja.
Pasaules metropole Sidneja, kas apbur ar draudzīgu un brīvu gaisotni. Sidnejas apskate: Harbour Bridge, balto buru Operas ēka, vēsturiskie Rocks kvartāli, Darling Harbour, Bounty pludmale u. c. Dienas izbrauciens uz Zilo kalnu reģionu: Džeimsona ieleja un slavenās Trīs māsu klintis. Noskaidrosim, no kurienes rodas zilā dūmaka virs ielejām. Austrālijas eiropeiskākā pilsēta un dzirkstošs kultūras centrs Melburna. Karaliskais botāniskais dārzs. Iespēja doties uz pingvīnu parādi Filipa salā – unikāls skats, saulrietā mazajiem pingvīniņiem iznirstot no okeāna viļņiem. Viens no skaistākajiem un iespaidīgākajiem piekrastes ceļiem pasaulē – Lielais okeāna ceļš un tā ikoniskās ainavas: Divpadsmit apustuļi, Londonas arka un citas. Nakšņošana pie Lielā okeāna ceļa. Ieskats Austrālijas zelta drudža laikmetā.
Lidojums uz Ayers Rock. 
Austrālijas ģeogrāfiskais centrs, Karaļa kanjons, Olgas kalni un pats majestātiskais Ayers Rock jeb uluru – aborigēnu svētvieta. Saulrieta sagaidīšana un glāze dzirkstoša Austrālijas vīna, vērojot neticamās krāsu spēles uz Uluru klints sienām.
Lidojums uz Kērnsu, tropu galvaspilsētu okeāna piekrastē.
Kurandas nacionālais parks, pastaiga tropu mežos un brauciens pa gaisa trošu ceļu augstu virs lietusmežu masīviem, Pamagirri dejas, ieskats aborigēnu tradīcijās un mākslā. Pasaulē senākie lietusmeži Daintree nacionālajā parkā, Mosmana aiza, izbrauciens ar laivu pa džungļu upi, skaistais Captain Cook Highway. Iespēja doties dienas kruīzā uz Lielo Barjerrifu, snorkelēt un vērot koraļļu rifu. Brisbena un Austrālijas rivjēra Gold Coast jeb Zelta krasts, laiks atpūtai.
Lidojums Brisbena – Rīga. 


Papildu informācija:

  Melburna Ziemassvētku gaidās – dienvidos ir vasara!
  Klinšainā Austrālija – Viktorijas dienvidu krasts
  Sarkanā Austrālija
  Zaļā Austrālija

Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507196 E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€6645.00

LIELAIS JAUNZĒLANDES CEĻOJUMS UN EKSOTISKĀ TONGAS KARALISTE

vietu skaits: >7
datums: 04.03.2024 - 21.03.2024
Skatīt
€5695.00

EKSPEDĪCIJA UZ MĒNESI UN MARSU 3 – NEIZZINĀTĀ ARGENTĪNA GAR ANDU KALNIEM UN ČĪLES ROBEŽU

vietu skaits: >7
datums: 09.03.2024 - 26.03.2024
Skatīt
€5595.00

PERU, BOLĪVIJA UN ČĪLE AR AMAZONES DŽUNGĻIEM – NO MAČU PIKČU LĪDZ DIENVIDAMERIKAS DABAS BRĪNUMIEM ANDU KALNOS

vietu skaits: >7
datums: 04.11. - 20.11.
Skatīt
€6645.00

LIELAIS JAUNZĒLANDES CEĻOJUMS UN EKSOTISKĀ TONGAS KARALISTE

vietu skaits: >7
datums: 04.03.2024 - 21.03.2024
Skatīt