AKMENS STABI, ARKAS, KALNI, AIZAS, ALAS, MAĢISKIE EZERI – APBRĪNOJAMĀ BULGĀRIJA

Bulgārija pārsteigs mūs ar dabas brīnumiem! Iespēja gan apskatīt alas, aizas un dabas parkus, gan aktīvi atpūsties Bulgārijas kalnos, gan mundrumam veldzēties kalnu minerālūdens SPA!
Lidojums Rīga – Sofija – Rīga.
Bulgārijas galvaspilsēta Sofija ar varenajiem bulvāriem un Ņevska katedrāli Devetashka alas ar 7 logiem uz debesīm. Veliko Tirnovo - Bulgārijas senā galvaspilsēta Jantras upes ielokā. Brauciens pāri Šipkas kalnu pārejai, rožu muzejs un bulgāru renesanses pilsēta Plovdiva ar iespēju ceļot laikā - romiešu forums un turku minareti, kristiešu dievnami un antīkā amfiteātra drupas... Bulgārijas Rodopu kalnu mežonīgākā daļa: Trigrad aiza un Jagodinas stalaktītu alas. Dabas diena Rilas kalnos pie 7 maģiskajiem ezeriem. Bulgārijas kalni ir bagāti ar ārstnieciskajiem minerālūdens avotiem, ko varēsiet izbaudīt pēc aktīvas atpūtas kalnos. Pirin nacionālais parks - iespēja izbaudīt kalnu varenību un skaistumu, dodoties nelielā pārgājienā līdz kalnu ezeriem. Bulgārijas sakrālās mākslas šedevrs Rilas klosteris (UNESCO) gleznaino Rilas kalnu ielokā. Pasaules dziednieces Vangas dzīves un darba vieta Rupīte, Meļņikas smilšakmens klintis un novada vīni. Vitoša kalnu masīvs netālu no Sofijas ar savdabīgajām akmens upēm. Bulgāru vīnu un nacionālo ēdienu baudīšana, izjūtot vietējo cilvēku viesmīlību.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Diāna Ozola Buša
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: diana@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€895.00

FRANČU DZĪVES ŠARMS ELZASĀ

vietu skaits:   2
datums: 16.07. - 21.07.
Skatīt
€895.00

FRANČU DZĪVES ŠARMS ELZASĀ

vietu skaits: >7
datums: 30.07. - 04.08.
Skatīt
€895.00

GRĀCA, DŽENOVA, MONAKO, KARMENA VERONĀ UN LIGŪRIJAS RIVJĒRA

vietu skaits: >7
datums: 11.07. - 19.07.
Skatīt
€895.00

SICĪLIJA – SAULES UN BRĪVDIENU SALA

vietu skaits: >7
datums: 24.08. - 31.08.
Skatīt