RAIBĀS SKOLĒNU BRĪVDIENAS TRANSILVĀNIJĀ

€740.00
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 20.10. - 27.10.
ilgums: 8 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Interesanti un atraktīvi ģimenēm ar bērniem ar iespēju aktīvi atpūsties un doties kalnu pārgājienos, izzināt senas tradīcijas, vēsturi un folkloru, baudīt patiesu viesmīlību un nacionālo virtuvi.
Ceļazīmes cenā iekļautas vakariņas, ieejas maksa apskates objektos, pikniki, izklaides pasākumi Rumānijā!
Oradjas
elegantā vecpilsēta un ūdensprieki termālo ūdeņu komplekss Nymphea – baseini, burbuļvannas, Meziad alas – vienas no apmeklētākajām un apbrīnojamākajām karsta alām Rumanijā. Esiet uzmanīgi, neiztraucējiet alas pastāvīgos iedzīvotājus – sikspārņus! Remetea kalvinistu baznīca, kuras freskā attēlots leģendārais Ungārijas karalis Vladislavs. Pārgājiens Rusty Precipice (pa rūsgano nogāzi) atklās dabas fenomenu – lietus erozijas veidotās krāsainās brūces kalnos. Hunedoara pils – viena no skaistākajām renesanses pilīm Eiropā, kas apvīta ar leģendām par dižciltīgo un drosmīgo Haņādi dzimtu. Pargājiens Detunatele līdz unikālām bazalta kolonnām, kuras atgādina milzu ērģeles. Alba Iulia cietoksnis un vecpilsēta, kur vienlaikus redzami gan pareizticīgo, gan katoļu celtie dievnami. Pārgājiens uz Turdas aizu – krāšņu klinšu ieskautu kanjonu. 112 m zem zemes esošās Turdas sālsraktuves – viena no pasaulē vecākajām sāls ieguves vietām. Maltīte ar dzīvo mūziku Savadisla ciemata krodziņā ar folkloras deju programmu un tērpu demonstrējumiem. Izvorul Crisului etnogrāfiskais ciemats. Stanas ciemā brauciens ar kalnu vilcienu, pārgājiens un vizināšanās ar zirgiem. Vakariņas vietējā gana ģimenē Helmeu. Vama – podnieka darbnīcas apmeklējums, iespēja pašiem veidot savu mākslas darbu.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Kundziņa
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzek@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€745.00

PA UPJU CEĻU GAR REINU, MOZELI, MAINU UN ELBU

vietu skaits: >7
datums: 31.08. - 07.09.
Skatīt
€750.00

AUSTRIJAS LIELAIS LOKS

vietu skaits: >7
datums: 09.08. - 16.08.
Skatīt
€750.00

APKĀRT BALTIJAS JŪRAI

vietu skaits:   5
datums: 03.08. - 10.08.
Skatīt
€750.00

MANDARĪNU RAŽAS LAIKS HORVĀTIJĀ

vietu skaits: >7
datums: 05.10. - 11.10.
Skatīt