SKANOŠĀ KURZEME KOPĀ AR ĒRĢEĻNIECI ILONU BIRĢELI UN DZIEDĀTĀJU ILZI GRĒVELI SKARAINI

€135.00
Transports:
datums: 24.05. - 25.05.
ilgums: 2 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Ceļojums pa Kurzemes baznīcām, ne tikai pievēršot uzmanību to arhitektūrai un vēsturei, bet īpaši izceļot nelielo baznīciņu interjeru un ērģeles, jo katrā no tām ir kas savdabīgs un unikāls. Iespēja baudīt nelielus ērģeļmūzikas koncertus izcilas Latvijas ērģelnieces izpildījumā un salīdzināt dažādo ērģeļu skanējumu.
Slokas baznīca – Jūrmalas pilsētas vecākais dievnams (19. gs.), baznīcā uzstādītas ērģeles ar 18. gs. gleznojumiem uz ērģeļu luktām. Ērģeļspēle Kandavas luterāņu baznīcā. Kuldīgas Svētās Katrīnas evaņģēliski luteriskā baznīca – viena no senākajām ēkām Kuldīgā, kur kristīts un laulāts hercogs Jēkabs ar Brandenburgas princesi Šarloti Luīzi. Suitu kultūrtelpa ar suitu skanīgajiem dziedājumiem un allaž jautrajiem dzīvesstāstiem. Pusdienas suitu gaumē ar skābputru un sklandraušiem. Zlēku baznīca – ar krāšņo un mākslinieciski augstvērtīgo interjeru, it īpaši koktēlnieka Hofenšteta (17. gs.) darināto altāri un kanceli, kas ir viens no spilgtākajiem manierisma paraugiem Kurzemē. Ventspils koncertzālē ērģeles ir vēsturiskas ar to, ka tas ir pirmais īstu stabuļu instruments koncertzālē – pirmais Latvijas vēsturē! Piltenes apskate. Reiz šai pilsētai Kurzemes vēsturē bija ievērojama loma. No 13. gs. beigām līdz 16. gadsimtam Piltene bija Kurzemes bīskapijas, bet vēlākajos gadsimtos – Piltenes apgabala centrs. Piltenes baznīcā ir otras vecākās ērģeles, kas saglabājušās no 16. gs. 30. gadiem. Ugālē atrodas Latvijas vērtīgākās – 1701. gadā būvētās – ērģeles. Spāres baznīca ir garena astoņstūru mūra celtne bez torņa. Sākotnēji bijusi veidota kā šķērsbaznīca ar galveno ieeju un altāri pie garenās sienas. Būvētāji plāna risinājumā lauza gadsimtu tradīcijas. Baznīca 20. gs 20. gados pārbūvēta, lai baznīcēni labāk varētu piedalīties dievkalpojuma norisē.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Uldis Klepers
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: uldis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€135.00

GAR JŪRAS MALU UZ LĪBIEŠU KRASTU AR INESI ROZI

vietu skaits: >7
datums: 27.07. - 28.07.
Skatīt
€135.00

PALANGA UN KURŠU KĀPA

vietu skaits: >7
datums: 28.09. - 29.09.
Skatīt
€135.00

JAUNĀ UN MODERNĀ TALLINA

vietu skaits: >7
datums: 14.09. - 15.09.
Skatīt
€135.00

UZ HĪJUMĀ AR BĒRNIEM

vietu skaits: >7
datums: 03.08. - 04.08.
Skatīt