Jaunzēlande - zeme pasaules malā. No Latvijas varam doties gan uz austrumiem, gan rietumiem, pēc vienādi ilga un gara lidojuma nonāksim zemē, kas apburs ar iespaidiem jau no pirmās dienas.
Oklenda, Jaunzēlandes lielākā pilsēta un visas Polinēzijas centrs, atrodas ūdeņu ieskāvumā; vietējie to mīļi dēvē par Buru pilsētu
Oklendas simbols - 328 m augstais Sky Tower jeb Debesu tornis, esot augstākais dienvidu puslodē, un bez tā modernās Oklendas siluets nav iedomājams. Torņa paplašinājuma daļā atrodas restorāns un skatu laukums, savukārt drosmīgākie atzīmē savu ierašanos Jaunzēlandē ar lēcienu no šī torņa!
Buru pilsēta atrodas starp vairākiem vulkāniskas izcelsmes pauguriem, kas šodien rada savdabīgas zaļās zonas pilsētā un kalpo par lieliskiem skatu punktiem tūristiem!
Bijušos vulkānu krāterus ir iecienījuši gan vietējie saviem ikrīta skrējieniem, gan tūristi pastaigām, gan vietējie lopiņi...
Koromandelas pussalas meži.
Laipni lūgti Sēra un ģeotermālo aktivitāšu galvaspilsētā Rotorua!
Jaunzēlandes Ziemeļu sala atrodas zemes plātņu saskares vietā. Ja neesat paņēmis līdzi zemes uzbūves rokassgrāmatu (kas šajās vietās ļoti noderētu), tad nacionālo parku informācijas stendi sniedz uzskatāmus skaidrojumus.
Waiotapu parkā iežu krāsu un temperatūru dažādība ir gandrīz neticama, tādēļ ieteicams turēties uz īpaši ierīkotām takām, lai nepiekļūtu pārāk tuvu bīstamām vietām.
Dabas objektu nosaukumi runā paši par sevi - Sātana pods, Līgavas plīvurs, Mākslinieka palete, bet šis, lūk, ir Šampānieša baseins!
Maoru mākslas institūtā.
Dubļi vārās Maoru parkā.
Rotorua pilsētas parks.
Okeāns pie Maunganui kalna.
Tongariro nacionālais parks.
Maoru zīmējumi klintīs pie Taupo ezera.
Vaimangu vulkānu ieleja.
Lidojums virs Kuka kalna.
"Canibal bay" Dienvidu salas dienvidu piekraste
Vestlandes nacionālā parka ledāji.
Skats "Mirror Lake" kā jau spogulī.
Arrovtauna - sena zeltraču pilsētiņa.
Vaikatipu ezers pie Kvīsntaunas.