AĻASKAS KRUĪZS UN KANĀDA - NO LEDĀJIEM UN FJORDIEM LĪDZ KLINŠU KALNIEM UN SMARAGDA EZERIEM

€4995.00 Izpārdots
Transports:
datums: 03.09. - 17.09.
ilgums: 15 dienas
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

 Ierobežoto vietu dēļ, stingri iesākām pieteikties līdz 1. maijam!

Lidojums Rīga – Ankoridža.
Alaska Wildlife Conservation Center, kas kalpo kā brīvdabas rehabilitācijas centrs grizlilāčiem, caribou ziemeļbriežiem, muskusvēršiem, elkiem un daudziem citiem vietējiem zvēriem. 7 nakšu kruīzs gar Aļaskas piekrasti, vērojot fjordus, jūras dzīvniekus, ledājus un zeltraču pilsētiņas. Aļaskas Inside Passage – viens no planētas gleznainākajiem jūras ceļiem ar iekšējo kanālu sistēmu, augstiem kalniem, salām un klintīm. Hubbard Glacier – lielākais Ziemeļamerikas kontinenta ledājs, kurš kā gigantiska siena 40 stāvu debesskrāpja augstumā paceļas virs Disenchantmant Bay jeb Atslābuma līča. Mazā un skaistā zelta drudža koka pilsētiņa Ketchikan. Indiāņu totēmu ciemi. Iespēja doties panorāmas lidojumā pār pasakaino Misty fjordu un tā ūdenskritumiem. Aļaskas galvaspilsēta Džuno. Mendenhall ledājs, kura apkārtnē bieži sastopami melnie lāči. Skagveja – simpātiskākā zeltraču pilsēta Aļaskā. Iespēja doties vienā no skaistākajiem vilciena braucieniem pasaulē pa gleznaino un seno Klondaikas ceļu White Pass & Yukon Route train un panorāmas lidojumā pār elpu aizraujošo Glacier Bay, tā fjordiem, sniegotajiem kalniem un ledāju upēm. Ledus karalienes valstība Glacier Bay nacionālais parks – izbrauciens ar kuģi pa līci, meklējot roņus, ūdrus, vaļus, orkas un jūras lauvas starp milzīgajām un zilganajām ledāju sienām, kuras ieslīd fjordu ūdeņos un drūpot veido leduskritumus.
Trešā lielākā Kanādas pilsēta Vankūvera ar sniegotiem kalniem un priežu mežiem fonā. Howe Sound fjords. Prestižais kalnu kūrorts Vistlera. Wells Grey dabas parks – Kanādas ūdenskritumu pasaule. Klinšu kalnu grēda ar dziļām aizām un kanjoniem, sniegotām virsotnēm un bezgalīgiem ledājiem. Sirreālistiskās, neticami skaistās ainavas Banff nacionālajā parkā, kura lielākās zvaigznes ir tirkīzzilais Lake Moraine un iezaļganais Lake Lousie ezers. Icefield Parkway – viens no pasaulē gleznainākajiem ceļiem. Athabasca ledājs un brīnumainais Peyto Lake ezers. Yoho nacionālais parks ar straujām kalnu upēm, Smaragda ezeru un neparastajiem spirāļu tuneļiem. Īss pārgājiens uz 30 m augsto un 150 m plato Wapta Falls ūdenskritumu, kas gleznaini krīt vienā no Klinšu kalnu ielejām. Mount Robson – augstākais kalns Kanādas Rokijos. Lāčiem un dzīvniekiem bagātais Jasper nacionālais parks, par kura smaragda un tirkīza krāsas ezeru skaistumu jūsmojuši ceļotāji jau gadu simtiem. Rodeo pilsēta Kalgari – vārti uz Kanādas mežonīgajiem rietumiem.
Lidojums Kalgari – Rīga.
Nākamā grupa ne agrāk kā 2026. gadā!


Papildu informācija:

  Aļaskas kruīzs – Ketčikana, Skagveja un Džūno / 1. daļa
  Aļaskas kruīzs – Ledāju līcis / 2. daļa
  Kanāda – no Vankūveras līdz Klinšu kalniem / 1. daļa
  Kanāda – no Klinšu kalniem līdz Kalgari / 2. daļa

Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€4475.00

PA KOLUMBA PĒDĀM – ZIEMASSVĒTKI FLORIDĀ UN JAUNGADA KRUĪZS PA KARĪBU SALĀM

vietu skaits:   3
datums: 24.12.2024 - 07.01.2025
Skatīt
€5295.00

PĀRSTEIDZOŠĀ REINJONA UN KRĀSAINĀ MADAGASKARA AR NOSY BE SALU – LEMURU UN AKMENS MEŽU ZEME

vietu skaits:   2
datums: 14.10. - 28.10.
Skatīt
€5395.00

CENTRĀLAMERIKAS GRAND TOUR – KOSTARIKA, NIKARAGVA, PANAMA, SALVADORA, HONDURASA, BELIZA UN GVATEMALA

vietu skaits: >7
datums: 06.02.2025 - 25.02.2025
Skatīt
€4495.00

DIENVIDĀFRIKA, SVAZILENDA UN APBRĪNOJAMĀ REINJONAS SALA

vietu skaits:   2
datums: 02.10. - 16.10.
Skatīt