INDIJAS OKEĀNA ODISEJA – ATPŪTA TROPISKAJĀS SEIŠELU SALĀS

€3295.00
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 03.11. - 14.11.
ilgums: 12 dienas
vietu skaits:   1
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

 Relaksējošs ceļojums pa gleznainākajām Seišelu arhipelāga salām – vienu no pasaules ekskluzīvākajām atpūtas vietām. Seišelu salas – tropisks, granīta kalnu salu arhipelāgs ar vienām no skaistākajām pludmalēm uz Zemes. Ne velti CNN, Travel Magazine un National Geographic ierindojušas Seišelu salas pludmaļu ziņā pirmajā vietā pasaulē. Tās ir antīkā Gondvanas superkontineta drupačas, kas, atdaloties kontinentiem, izkaisītas Indijas okeānā un dīvainā veida iestrēgušas kaut kur pa vidu. Pateicoties nemainīgajam klimatam daudzu miljonu gadu gaitā un salīdzinoši minimālajai cilvēka ietekmei, Seišelas ir vienīgais Zemes pleķītis mūsdienās, kur var vērot Gondvanas antīkā kontinenta veģetāciju, kas saglabājusies no dinozauru laikmeta.

Lidojums Rīga – Mahe (Seišelu salas) – Rīga.
Mahe – lielākā no arhipelāga salām gan teritorijas, gan iedzīvotāju skaita ziņā. Seišelu galvaspilsēta Viktorija – hindu templis, Indijas okeāna Big Bens, un garšvielu, tropu augļu un jūras veltēm bagātais Sir Selwyn Clarke tirgus. Morne Seychelles nacionālais parks – botānikas dārgumu lāde ar daudziem citur izmirušiem un endēmiskiem augiem, piemēram, medūzu koks, kuri palikuši vairs tikai 50 eksemplāri uz mūsu planētas. Nosaukumu parkam devis Seišelu augstākais kalns – 905 m augstais Morne Seychellois. Le Jardin du Roi garšvielu dārzs un tradicionālās kreolu pusdienas. Craft village – kreolu arhitektūras labākais paraugs arhipelāgā, kur senā plantatoru muižā savus labākos darbus izstāda vietējie amatnieki. Praslin – otra lielākā Seišelu sala, kas izslavēta ar pludmalēm un aizvēsturiskiem lietusmežiem. Anse Lazio pludmale – regulāri ieņem vadošās pozīcijas pasaules skaistāko smilšu pleķīšu sarakstos. Aizvēsturisks palmu mežs, kurā mīt daudz putnu, ķirzaku un hameleonu, tostarp Seišelu melnais papagailis un zilais balodis, – Valle de Mai. Savulaik Darvina teorijas skeptiķi uzskatīja, ka tieši Mai ielejā atrodas Bībeles Ēdenes dārzs, bet gigantiskā Coco de Mer palma ar līdz pat 42 kg smagajiem, sieviešu vidukļa formai līdzīgajiem riekstiem tika noturēta par zinību koku. Klusā un harmoniskā La Digue sala. Kopras palmu eļļas ražotne. Seišelu ikona un visfotografētākā pludmale uz planētas – masīvo granīta bluķu ieskautā Anse Source d’Argent. Izbrauciens ar kuģīti pa St. Anne jūras rezervāta salām ar snorkelēšanu un mazo Moyenne Island apmeklējumu, kura līdzās Galapagu salām ir viena no divām vietām pasaulē, kur savvaļā mājo lielie bruņurupuči, Aldabra Giant Tortoise. 6 atpūtas dienas Mahes salā pie Indijas okeāna.
Nākamā grupa ne agrāk kā 2027. gadā!


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3295.00

LIELAIS RIETUMĀFRIKAS CEĻOJUMS – GAMBIJA UN SENEGĀLA AR BEDIKU ZEMI

vietu skaits: >7
datums: 08.02.2025 - 24.02.2025
Skatīt
€3195.00

NO ĀFRIKAS KOLORĪTĀKAJĀM CILTĪM LĪDZ LIELĀS RIFTA IELEJAS GLEZNAINĀKAJĀM AINAVĀM – EKSOTISKĀ ETIOPIJA

vietu skaits:   2
datums: 17.11. - 29.11.
Skatīt
€3495.00

TANZĀNIJA – SERENGETI, NGORONGORO, MANJARA UN ATPŪTA ZANZIBĀRAS SALA

vietu skaits:   1
datums: 14.11. - 25.11.
Skatīt
€4495.00

DIENVIDĀFRIKA, SVAZILENDA UN APBRĪNOJAMĀ REINJONAS SALA

vietu skaits:   2
datums: 02.10. - 16.10.
Skatīt