PĀRSTEIDZOŠĀ REINJONA UN KRĀSAINĀ MADAGASKARA AR NOSY BE SALU – LEMURU UN AKMENS MEŽU ZEME

Lidojums Rīga – Antananarivu.
Analavory geysirs – neliels, bet ļoti krāsains geizeru lauks. Vulkāniskais Itasy ezers. Chutes de la Lily ūdenskritums. Madagaskaras galvaspilsēta Antananarivu ar spocīgiem stāstiem apvīto Rova karalienes pili kalna galā. Lemuru parks, kur vērot šos smieklīgos dzīvnieciņus tuvplānā.
Lidojums Antananarivu – Diego Suarez.
4x4 džipu tūre pa Madagaskaras ziemeļdaļas skaistākajām un krāsainākajām dabas vietām. Madagaskaras dabas brīnums – Tsyngy Ankarana rezervāts – viens no tikai 7 pasaulē sastopamajiem kaļķakmens akmens mežiem, kur aizu labirinti un savdabīgas formas klinšu masīvi atgādina ainavas no citas planētas. Montagne d’Ambre jeb Dzintara kalna nacionālais parks ar džungļiem klātiem kalniem, skaistiem ūdenskritumiem un bagātu dzīvnieku pasauli, tostarp 8 dažādām lemuru sugām un to lielāko biedu – fosu! Red Tsingy jeb Sarkanais akmens mežs – sarkans, smilšakmens klinšu masīvs, kur vējš, lietus un laiks klintīs izveidojis dīvainas akmens meža formas, vietām atgādinot pārdabiskas Marsa ainavas. Franču kalns, kura apkārtnē aug daži Madagaskarai tik raksturīgie baobabi. Diego Suarez līcis, kurš tiek uzskatīts par trešo skaistāko pasaulē pēc Riodežaneiro un Sidnejas. Nosy Be sala – Madagaskaras slavenākais kūrorts–sala Mozambikas šauruma krastā, kuras skaistākā pludmale Andilana Beach ar slaidām palmām rotā Madagaskaras pastkartes. 2 atpūtas dienas Nosy Be salā – iespēja doties laivas ekskursijā uz jūras bruņurupuču iecienīto Nosy Sakatia salu vai Nosy Iranja, kas izskatās kā tieši no Bounty reklāmas vai Polinēzijas žurnāla vāka izkāpusi. Lokobe rezervāts, kur Madagaskaras džungļos patvērumu raduši apdraudētie melnie lemuri un pantēras hameleoni.
Lidojums Nosy Be sala – Reinjona.
Reinjona ir Indijas okeāna spožākais dārgakmens, kur Sāremā izmēra salā ir sakoncentrējušies apbrīnojami dabas kontrasti – no paradīzes līdz ellei! Reinjonas zaļie kanjoni, ūdenskritumi, kalnu cirki, Mēness ainavas un slavenais Piton de la Fournaise vulkāns būs šā ceļojuma kulminācija un liks šo salu iemīlēt! Reinjonas skatu kartīte – Belvedere de Bouis Court ar varenu skatu no augšas pār salas zaļajiem kanjoniem. Pasakaini zaļo kalnu un klinšu skati Cirque de Mafate un Cirque de Salazie kalnu amfiteātros. Slavenais Piton de la Fournaise – viens no aktīvākajiem un interesantākajiem vulkāniem pasaulē. Plaine de Sables vulkāniskais plato ar Mēness ainavām. Varenais Riviere des Remparts kanjons. Bebour aizvēsturiskais tropu mežs ar ainavām gluži kā no juras laikmeta. Kreolu arhitektūras stilā būvētā Reinjonas galvaspilsēta Saint-Denis.
Ar ielūkošanos Maurīcijā: vairāk nekā 100 m augstais Chamarel ūdenskritums un neparastais Maurīcijas dabas brīnums – Chamarel krāsainās zemes!
Lidojums Reinjona – Rīga.
Maksimālais grupas lielums – 18 ceļotāji!


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€5495.00

ĀFRIKAS DABAS PASTKARTES – NAMĪBIJA, BOTSVĀNA UN ZIMBABVE AR VIKTORIJAS ŪDENSKRITUMU

vietu skaits: >7
datums: 25.04.2025 - 08.05.2025
Skatīt
€4495.00

DIENVIDĀFRIKA, SVAZILENDA UN APBRĪNOJAMĀ REINJONAS SALA

vietu skaits:   5
datums: 02.10. - 16.10.
Skatīt
€3445.00

LIELAIS RIETUMĀFRIKAS CEĻOJUMS – GAMBIJA UN SENEGĀLA AR BEDIKU ZEMI

vietu skaits: >7
datums: 08.02.2025 - 24.02.2025
Skatīt
€3195.00

NO ĀFRIKAS KOLORĪTĀKAJĀM CILTĪM LĪDZ LIELĀS RIFTA IELEJAS GLEZNAINĀKAJĀM AINAVĀM – EKSOTISKĀ ETIOPIJA

vietu skaits:   7
datums: 17.11. - 29.11.
Skatīt