Ceļotājs Aivars Freibergs: 'Ja jāizvēlas starp ceļojumu un jaunu auto, es iesaku izvēlēties pirmo'

Lidošana pirmo reizi var būt ne vien aizraujoša, bet arī nervus kutinoša pieredze. "Impro" ceļotājs Aivars Freibergs par sava mūža pirmā lidojuma galamērķi bija izvēlējies Kolumbiju un atzīst — viņa ekspektācijas piepildījās. Lidojums bija izcils piedzīvojums!

Iepriekš Aivars bija ceļojis ar automašīnu, bet ar lidmašīnu lidoja pirmoreiz. Kolumbija kā galamērķis bija ceļotāja ilgi lolots sapnis, kas 2023. gadā īstenojās: "Iespaidi palika ļoti labi, vilšanos nebija – ceļojumā viss apmierināja. Protams, nav gan daudz, ar ko salīdzināt."

Aivars dalās, ka pirms lidojuma nejuta lielu satraukumu. Tas, iespējams, tāpēc, ka ceļojuma plānošanu atstāja tūrisma aģentūras ziņā. Arī citiem, kas iepriekš nav lidojuši vai devušies tālākā ceļojumā, Aivars iesaka ceļot kopā ar grupu: "Grupā noteikti būs cilvēki ar pieredzi, cilvēki, ar kuriem varēs pakonsultēties dažādos jautājumos, piemēram, ko ņemt līdzi, ko darīt, bet ko – labāk ne." Aivars izceļ, ka katrā zemē ir sava kultūra un tradīcijas, kas jāievēro, tāpēc ir vērts ieklausīties ļaudīs, kas attiecīgajā valstī jau ir viesojušies.  

Ceļojums pa Kolumbiju Aivaram vēl ilgi paliks atmiņā, tur redzētais, sajustais un piedzīvotais iespiedies dziļi apziņā.

Kolumbija ir bagāta ar dažādām kultūrām, ainavām un vēsturi. Šī valsts ir pazīstama ar savu dabas daudzveidību, ieskaitot Andu kalnu grēdu, Amazoni un karību jūras krastu. Kolumbijā ir arī bagāta kultūras mantojuma, tostarp seno indiāņu civilizāciju, paliekas, kā arī ietekme no spāņu kolonizācijas laika un modernās kultūras.

Vēl Aivaru ļoti vilina Dienvidamerika, ir sapnis par ceļojumu uz Argentīnu un Brazīliju. Vīrietis bija noskatījis "Impro" ceļojumu arī šim gadam, tomēr "dzīves apstākļi mainījās, tāpēc sanāca palikt gribot uz kādu laiku". Tomēr par to, ka piedzīvojumi ārpus Latvijas turpināsies, Aivars ir drošs. "Apskatīt pasauli – tas ir to vērts. Ja jāizvēlas starp ceļojumu un jaunu auto, es iesaku izvēlēties pirmo," dalās Aivars, papildinot, ka pēcceļojuma sajūtas ir grūti ietērpt vārdos. "Ceļojumos man patīk dabas skati – ūdens, kalni, džungļi. Viss, kas ir citādāks," atklāj ceļotājs.

“Impro” ir komanda, kur katrs tās dalībnieks ir ceļojuma veiksmes atslēga. Savā jubilejas gadā vēlamies iepazīstināt ar mūsu plašo komandu. Visu 2024. gadu pirmdienās dalīsimies ar gidu atmiņu stāstiem, klientu pieredzēm, kā arī ar spilgtākajiem mūsu darbinieku ceļojumu mirkļiem, savukārt katra mēneša trešā trešdiena būs veltīta šoferu piedzīvojumiem uz ceļa. Sekojiet līdzi ierakstiem mūsu sociālo tīklu kontos un mājaslapā! Ceļojam mēs, ceļojat jūs!

Teksts: Sintija Dzerkale
Atmiņu stāsts un foto: "Impro" ceļotājs Aivars Freibergs