NORVĒĢIJAS GLEZNAINO AINAVU LOKI

Norvēģi ir pārliecināti, ka zeme ir radīta tāda, kādu viņi to ierauga – nelīdzena, klinšaina, ar augstām virstotnēm un dziļām ielejām. Varena un nepakļavīga, stiprāka par cilvēka spēciņiem. Zeme pasaule malā, kur virsotnes vilina, ūdenskritumi apbur, fjordi – iedvesmo!
Norvēģijā nakšņosim 4 naktis vienā kempingā pie Geilo!

Prāmis Tallina – Helsinki - Turku – Stokholma.
Hallingdāles ieleja. Hardangervidas augstkalnu ainavu ceļš. Pārgājiens uz Vēringa ūdenskritumu (Vøringfoss).Hardangerfjorda gleznainās ainavas. Koka arhitektūras pērle un E. Grīga dzimtā pilsēta Bergena. Steindāles ūdenskritums (Steindalsfos). Stegastein skatpunkts pie Aurlandsfjorda, kur skatlaukuma malu veido bruņustikls, paverot pārsteidzoši plašu ainavu. Stālheimas gleznainais ceļa serpentīns un abi ielejas ūdenskritumi – Stālheimas un Sivles. Vikefjella kalnu ceļš. Pārcelšanās pār pašu garāko un dziļāko – Sognefjordu. Krāšņā Borgundas stāvbaznīca pie Laerdāles. Brauciens gar ainavisko Sērfjordu. Skats uz Buerdāles ledāju – trešā lielākā Norvēgijas ledāja (Folgefonnes ledāja) mēli. Lotes ūdenskritums (Låtefoss). Brauciens pāri Hardangervidas plato uz Rjukanas ieleju Gaustas kalna pakājē, kur valda mākslīgā saule – lielu spoguļu sistēma, kas ziemas mēnešos no kalna virsotnes atstaro saules gaismu uz Rjukanas pilsētas tirgus laukumu. Vikingu galvaspilsēta Oslo un norvēģu lielo jūrasbraucēju muzeji. G. Vīgelana skulptūru parks.
Prāmis Stokholma - Tallina.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€695.00

NORVĒĢIJAS GLEZNAINO AINAVU LOKI

vietu skaits:   1
datums: 17.08. - 24.08.
Skatīt
€695.00

SAULES UN JŪRAS VILINĀJUMS HORVĀTIJAS SIRDĪ - DALMĀCIJĀ

vietu skaits:   4
datums: 02.08. - 09.08.
Skatīt
€680.00

AUSTRIJAS UN BAVĀRIJAS DABAS STĀSTI

vietu skaits:   5
datums: 17.08. - 25.08.
Skatīt
€715.00

MOZELES IELEJA, ELZASA, ŠVARCVALDE UN KRIZANTĒMU SVĒTKI LĀRĀ

vietu skaits: >7
datums: 19.10. - 26.10.
Skatīt