ISLANDES AUSTRUMU FJORDI, KARSTIE AVOTI UN VULKĀNU KRĀTERI

€1590.00
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 17.10. - 21.10.
ilgums: 5 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Piedāvājam iepazīt mazāk zināmo, skarbo Islandes austrumu un ziemeļu daļu, kas nereti paliek ārpus tradicionālajām tūristu apskates vietām. Iespēja izbaudīt vaļu vēršanas safari un izstaigāt pārsteidzošo Asbyrgi kanjonu. Ziemeļu pērle – Akureiri, neskatoties uz Polārā loka tuvumu, klimats šeit ir daudz tīkamāks un saulaināks nekā Islandes dienvidu pilsētā Reikjavīkā.
Ceļojuma cenā iekļauta ieeja maksa apskates objektos!
Lidojums Rīga – Egilstadira – Rīga  (tiešais FlyMeAway lidojums).
Akureiri – otra lielākā Islandes pilsēta. Majestātiskais Eyjafjordur fjords. Zirga pakava formas kanjons Asbyrgi un savdabīgā Eyjan klints. Teiku apvītais, sirreālām ainavām un pseidokrāteriem bagātais Mīvatnas ezers. Godafoss jeb Dievu ūdenskritums. Dimmuborgir jeb Tumšās citadeles – lavas lauks ar interesantiem vulkāniskiem veidojumiem, arkām, pīlāriem un tuneļiem. Skutustadir pseidokrāteris. Kraflas vulkāniskās aktivitātes zona ietver ģeotermālos laukus, krāsainas un burbuļojošas fumarolas, vulkānu krāterus un lavas laukus. Iespēja apmeklēt Ziemeļislandes versiju par Zilo lagūnu – Myvatn Nature Baths, kas piedāvā relaksējošu atpūtu. Eiropas varenākais  ūdenskritums Dettifoss. Reikholtas ieleja slavena ar vairākiem grandioziem ūdenskritumiem ūdens kaskādes lavas laukos Hraunfossar un Barnafoss ūdenskritumi; lielākais termālais avots Eiropā Deildartunguhver ar vidējo ūdens temepratūru 97 °C. Reikholtas ieleja slavena ar vairākiem grandioziem ūdenskritumiem ūdens kaskādes lavas laukos Hraunfossar un Barnafoss ūdenskritumi; lielākais termālais avots Eiropā Deildartunguhver ar vidējo ūdens temepratūru 97 °C; Husavik – gleznainā ostas pilsētiņa ar Viknafjoll sniegotajām virsotnēm tās fonā tiek dēvēta par vienu no labākajām vietām pasaulē, kur doties vaļu foto medībās.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€1595.00

ATLANTIJAS PĒRLE MADEIRA UN ATPŪTA ZELTA SALĀ PORTO SANTO

vietu skaits: >7
datums: 07.03.2025 - 14.03.2025
Skatīt
€1595.00

ATLANTIJAS PĒRLE MADEIRA UN ATPŪTA ZELTA SALĀ PORTO SANTO

vietu skaits: >7
datums: 21.03.2025 - 28.03.2025
Skatīt
€1545.00

BRĪVDIENAS ISLANDĒ

vietu skaits: >7
datums: 05.08. - 09.08.
Skatīt
€1545.00

ATLANTIJAS PĒRLE MADEIRA UN ATPŪTA ZELTA SALĀ PORTO SANTO

vietu skaits:   1
datums: 01.11. - 08.11.
Skatīt