NEIZZINĀTĀ MAROKA – NO ATLANTIJAS OKEĀNA LĪDZ GLEZNAINAJAM VIDUSJŪRAS KRASTAM

Lidojums Rīga – Kasablanka (vai Marrākeša) – Rīga.
Lielākā un modernākā Marokas pilsēta Kasablanka un Hasana II mošeja – trešā lielākā pasaulē. Le Jardin des Exotiques de Bouknadel – vieni no skaistākajiem dārziem Āfrikas kontinentā, kur franču dārzu mākslinieka Marsela Fransuā sapnis par zudušo paradīzi tika realizēts dzīvē. 15. gs. portugāļu mūriem apjoztā Asilah – balta, bohēmiska pilsētiņa Atlantijas okeāna krastā. Āfrikas kartes logs un Herkulesa jūras alas, kur dižais spēkavīrs atdalījis Āfriku no Eiropas. Cap Spartel rags – vieta, kur tiekas Atlantijas okeāns ar Vidusjūru un Gibraltāra šaurumu. Viena no leģendārākajām Marokas pilsētām, kas ilgus gadsimtus kalpoja par šīs arābu karalistes seju pārējai pasaulei, – Tanžera. UNESCO sarakstā iekļautā Tetovanas vecpilsēta – unikāls mauru un Andalūzijas arhitektūru mikslis. Viena no slavenākajām Marokas pastkartēm – zilā pasaku pilsētiņa Chefchaoen, kas iegūlusies Rifa kalnu ielokā. Gleznains pārgājiens pa Oued Farda aizu Rifa kalnos uz Pont du Dieu (Dieva tilts) klinšu arku jeb dabas tiltu. Brauciens gar iespaidīgo Oued Laou kanjonu. Ainaviskais, mēness formas El Jebha līcis.
Atpūta pie Vidusjūras Al Hoceima kūrortpilsētiņā. Plage Quemado – skaistākā no Al Hoceima pludmalēm, kas iegūlusies klinšu ieskautā līcī. Izbrauciens ar kuģīti gar gleznaino Vidusjūras krastu un Al Hoceima nacionālo parku. Penon de la Gomera Bades un Penon de Alhucemas – divas Spānijai piederošas cietokšņu salas Ziemeļāfrikas piekrastē.
Dziļākā alu sistēma Ziemeļāfrikā – Gouffre du Friouato alas ar iespaidīgu karsta kriteni. UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautā Fēsa ar eksotisko un kolorīto viduslaiku vecpilsētu, lielāko islāma valstīs.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€1595.00

NĪLAS UN PIRAMĪDU ZEME ĒĢIPTE

vietu skaits: >7
datums: 09.11. - 20.11.
Skatīt
€1595.00

NĪLAS UN PIRAMĪDU ZEME ĒĢIPTE

vietu skaits: >7
datums: 20.10. - 31.10.
Skatīt
€1495.00

JAUNAIS GADS PIE ATLANTIJAS OKEĀNA - ĀFRIKAS LEĢENDA MARRĀKEŠA UN ATPŪTA AGADIRAS KŪRORTĀ

vietu skaits: >7
datums: 28.12.2024 - 04.01.2025
Skatīt
€1475.00

ATLANTĪDAS VIRSOTNES - KANĀRIJU SALAS. TENERIFE ar iespēju apmeklēt Grankanāriju

vietu skaits: >7
datums: 03.12. - 10.12.
Skatīt