INDOĶĪNAS VĒSTURES UN DABAS PASTKARTES – LAOSA UN KAMBODŽA AR ATPŪTU TROPISKAJĀ KOH RONG SALĀ

Lidojums Rīga – Vjentjana.
Laosas dabas krāšņākā pastkarte – Vieng Vang apgabals ar gleznainām kaļķakmens klintīm, saules staru caurvītām alām, straujām pazemes upēm un zilām lagūnām, kur atveldzēties. Laosas galvaspilsēta Vjentjana – provinciāla pilsēta Mekongas upes krastā, kas bagāta ar tempļiem un muzejiem. Wat Si Saket templis un That Luang stupa, kļuvuši par Vjentjanas un visas Laosas simboliem. Budas parks – utopisks budisma un hinduisma statuju labirints, kura autors apmeklētājiem vēlējies radīt priekšstatu par nirvānu. Kādreizējā Miljons ziloņu karalistes galvaspilsēta un Laosas garīgais centrs – Luanprabanga ar zeltā mirdzošiem tempļiem un karaļpili. Tad Sae – ūdenskritumu kaskāžu un travertīna baseinu komplekss, starp kuriem aug koki, veidojot dīvainu skatu, tādu kā slīkstošu mežu. Izbrauciens ar laivu par leģendāro Mekongas upi. Pak Ou alas, kur izvietotas neskaitāmas Budas statujas. Gleznainais Kvang Si ūdenskritums.
Lidojums Luanprabanga – Siemrīpa.
Indoķīnas lielākais ezers Tonle Sap. Peldošais ciemats – Āzijas eksotika un kolorīts visā tās krāšņumā! Varenā, džungļu pārņemtā un par astoto pasaules brīnumu dēvētā Khmeru impērijas galvaspilsēta Angkora: nocietinātā Angkor Thom vecpilsēta, Ziloņu un Lepras karaļa terases, Bayon un Ta Prohm džungļu ieskautie tempļi. Lielākā reliģiskā celtne pasaulē – slavenais Angkor Wat templis. Samnak akmeņkaļu ciems, kur klintis tiek pārvērstas lielās Budas statujās. Sambor Prei Kuk drupas – senā Chenla karalistes galvaspilsēta, kura dominēja Indoķīnas reģionā pirms varenās Khmeru impērijas izveidošanās. Kambodžas galvaspilsēta Pnompeņa – Karaļpils, Sudraba pagoda un Wat Phnom stūpa, Toul Saleng genocīda muzejs, veltīts sarkano khmeru valdīšanas laikam Kambodžā. Choenok Ek killing fields – Kambodžas vēstures tumšākā lapaspuse. Atpūta tropiskajā Koh Rong salā, kuras balto smilšu pludmales piedāvā relaksējošāku atpūtu salīdzinājumā ar Taizemes kūrortiem. Iespēja apmeklēt kluso un neskarto Koh Rong Samloem salu ar tās skaistajām balto smilšu pludmalēm.
Lidojums Pnompeņa – Rīga.
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2026. gadā!


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€2995.00

ASAMA UN NĀGĀLENDA AR HORNBILL FESTIVĀLU – NOSLĒPUMAINĀ ZEME STARP TIBETU, BUTĀNU, BIRMU UN BANGLADEŠU

vietu skaits: >7
datums: 20.11. - 06.12.
Skatīt
€2995.00

LIELAIS BORNEO CEĻOJUMS AR ATPŪTU MALAIZIJAS POLINĒZIJAS SALĀS

vietu skaits: >7
datums: 14.02.2025 - 28.02.2025
Skatīt
€2995.00

JAUNAIS GADS BORNEO SALĀ AR ATPŪTU PIE KLUSĀ OKEĀNA UN SINGAPŪRU

vietu skaits: >7
datums: 25.12.2024 - 06.01.2025
Skatīt
€2895.00

NO HALONGAS LĪČA LĪDZ TROPISKAJAI PHU QUOC SALAI - JAUNAIS GADS VJETNAMĀ

vietu skaits: >7
datums: 25.12.2024 - 08.01.2025
Skatīt