ATLANTĪDAS VIRSOTNES - KANĀRIJU SALAS. TENERIFE ar iespēju apmeklēt Grankanāriju

€1475.00
Transports:
Ceļojuma tips:
datums: 03.12. - 10.12.
ilgums: 8 dienas
vietu skaits: >7
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Tiešais lidojums, visas naktis vienā 4* viesnīcā ar brokastīm un vakariņām, interesantāko ekskursiju izlase ar latviski runājošu gidu un iespēja atpūsties! Tenerife – lielākā no salām, slavena ar kontrastaino dabu. Salas dienvidu daļā atrodas lielākie un populārākie kūrorti, jo šeit ir vissiltākais klimats. Salas rietumu daļā ir nedaudz vēsāks un zaļāks. Visapkārt salai plešas kalnu grēdas, bet salas centrālajā daļā ir pamanāms pasaulē trešais lielākais vulkāna krāteris Caņadas del Teide, kura diametrs ir 18 km. Vienu no krātera malām veido slavenais vulkāns Teide, kura augstums sasniedz 3718 m.
Lidojums Rīga – Tenerife – Rīga.
Senā Tenerifes galvaspilsēta La Laguna. Tenerifes lielais noslēpums – viegls pārgājiens pa Anagas kalnu masīvu – unikālie un ļoti apdraudētie laurisilva (lauru koku) meži, endēmiski augi, Pico del Ingles virsotne, zaļas ielejas, kalnu ainavas un gleznaini piekrastes skati. Playa de las Teresitas – pludmale, kas rotā daudzu Kanāriju salu brošūru vākus. Vulkāns pazemē – pasaulē ceturtās lielākās lavas alas – Vēja alas. Icod de los Vinos pilsētiņa – Sv. Marka baznīca un unikālais, tūkstošgadīgais pūķkoks. Gleznainais un elpu aizraujošais ceļš pa leģendām apvīto Maskas aizu. Teno kalnu stāvkrasts un grandiozās Los Gigantes klintis. Viegls pārgājiens Las Caņadas del Teide nacionālajā parkā – lavas lauki, vulkāna krāteris un neparastie klinšu veidojumi: Karalienes kurpītes, Garsijas klintis un Mēness ainavas. Atpūta pie Atlantijas okeāna 4* viesnīcā. Iespēja doties izbraucienā ar kuģīti, pārgājienā pa Barranco del Infierno jeb Elles aizu vai uz izklaides parkiem Loro un Siam Park. Iespēja apmeklēt Grankanāriju – prāmis uz Grankanārijas salu, 200 m dziļais un 1 km platais Bandamas krāteris. Gleznainā Teror mazpilsētiņa. Grankanārijas vizītkarte Roque Nublo – neparastu klinšu lauks kalna galā, no kura paveras elpu aizraujoši skati. Grankanārijas galvaspilsēta, kur Kolumbs ne tikai piestāja, bet neilgu laiku arī dzīvoja, – Laspalmasa.

 


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Ilze Neikena
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: ilzen@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€1495.00

ORKNEJU SALAS UN SKOTIJAS ZIEMEĻI

vietu skaits:   2
datums: 13.07. - 20.07.
Skatīt
€1495.00

ARISTOKRĀTISKĀ ANGLIJA UN NEPIERADINĀTĀ VELSA

vietu skaits:   1
datums: 22.07. - 30.07.
Skatīt
€1495.00

PORTUGĀLE CAURI NOVADIEM UN GADSIMTIEM

vietu skaits: >7
datums: 21.10. - 31.10.
Skatīt
€1495.00

JAUNAIS GADS PIE ATLANTIJAS OKEĀNA - ĀFRIKAS LEĢENDA MARRĀKEŠA UN ATPŪTA AGADIRAS KŪRORTĀ

vietu skaits: >7
datums: 28.12.2024 - 04.01.2025
Skatīt