SKANOŠĀ ZIEMEĻVIDZEME KOPĀ AR ĒRĢELNIECI ILONU BIRĢELI UN OPERDZIEDĀTĀJU ILONI BAGELI

€59.00
Transports:
datums: 28.09.
ilgums: 1 diena
vietu skaits:   1
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Pirkt tiešsaistē

Ceļojums pa Vidzemes apkārtnes baznīcām, ne tikai pievēršot uzmanību to arhitektūrai un vēsturei, bet īpaši izceļot nelielo baznīciņu interjeru un ērģeles, jo katrā no tām ir kas savdabīgs un unikāls. Iespēja baudīt nelielus ērģeļmūzikas koncertus izcilas Latvijas ērģelnieces izpildījumā, salīdzināt dažādo ērģeļu skanējumu.
Mūzika Ozolu skolā
. Ciemosimies pie Jāņa Lūsēna, kurš pirms vairākiem gadiem atgriezies pie savas jaunības skolas gadu aizraušanās – jaunu skaņu un tembru meklējumiem un to izmantošanas improvizācijā un mūzikā. Ozolu skolas viena no publiskām funkcijām ir padarīt pieejamu apmeklētājiem mūzikas instrumentu kolekciju, stāstot par tiem un demonstrējot. Vijciema Ev. luteriskā baznīca (1852. g.). Šeit atrodas valsts nozīmes mākslas pieminekļi – altāris un uz koka gleznota altārglezna Svētais vakarēdiens. Ļoti īpatnēja ir sienu ārējā apdare – sienas apšūtas ar zvīņveida koka dēlīšiem. Trikātas Sv. Jāņa baznīca, kur skatāmi vērtīgi baroka mākslas darbi no 18. gadsimta: kancele un cilnis Kristus kristīšana, glezna Svētais vakarēdiens un altāris. Valmieras Sv. Sīmaņa baznīca (13. gs.) – apvieno romāņu un gotisko stilu. Baznīcā uzstādītas Eiropā nozīmīga meistara F. Ladegasta veidotas ērģeles – romantiskā tipa ērģeļbūves paraugs, kas vērtētas kā vienas no labākajām Latvijā. Valmieras panorāma no baznīcas torņa.


Pērc ceļojumu
tiešsaistē
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Uldis Klepers
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: uldis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€57.00

ZIEMASSVĒTKU KĀRUMI KURZEMES VIDUCĪ!

vietu skaits: >7
datums: 07.12.
Skatīt
€55.00

RUDENS BUĶETE KULDĪGAS PUSĒ

vietu skaits: >7
datums: 21.09.
Skatīt
€54.00

SKANOŠĀ PIEBALGA KOPĀ AR ĒRĢELNIECI ILONU BIRĢELI UN DZIEDĀTĀJU ANETI VIĻUMU

vietu skaits: >7
datums: 30.08.
Skatīt
€54.00

LAVANDU LAUKI UN ZIEDU KUPENAS ZIEMEĻLIETUVĀ

vietu skaits: >7
datums: 02.08.
Skatīt