SKANOŠĀ VIDZEME KOPĀ AR ĒRĢELNIECI ILONU BIRĢELI UN ČELLISTI INITU MALNAČU

€48.00 Izpārdots
Transports:
datums: 30.09.
ilgums: 1 diena
vietu skaits:   0
Ceļojuma apraksts Lejupielādēt aprakstu

Ceļojums pa Vidzemes apkārtnes baznīcām, ne tikai pievēršot uzmanību to arhitektūrai un vēsturei, bet īpaši  izceļot nelielo baznīciņu interjeru un ērģeles, jo katrā no tām ir kas savdabīgs un unikāls. Iespēja baudīt nelielus ērģeļmūzikas koncertus izcilas Latvijas ērģelnieces izpildījumā, salīdzināt dažādo ērģeļu skanējumu.
Drustu baznīca
celta ampīra stilā pēc Pievolgas vācu koloniju parauga. Tā ir akmens mūra garenbūve ar poligonālu sakristeju un celtnes būvapjomā iekļautu astoņstūru torni ar kupola noslēgumu. Baznīcas ieeju akcentē sešu toskānisko kolonnu portiks ar trīsstūra frontonu. Baznīcā atrodas Oto Donnera fon Rihtera altārglezna Kristus debesbraukšana. 1901. gadā baznīcā uzstādītas ērģeļmeistara Emīla Martina būvētas 10 reģistru ērģeles. Rankas muižas komplekss, kas kā fēnikss no pelniem turpina atdzimt. Kopš 2013. gada ieguldīts milzīgs darbs, lai Rankas muižas kompleksu atjaunotu un izveidotu par sakārtotu, tīru vidi. Muižas un parka, telpu apskate, antīko automašīnu un priekšmetu izstāde, mākslas galerijas, bibliotēkas un Romas katoļu kapelas apskate. Rankas muižas Lurdas Dievmātes un Sv. Bernadetes Romas katoļu kapela ir muižas krāšņākais mākslas darbs. Velēnas baznīca būvēta no laukakmeņiem neogotiskā stilā. Interjerā saglabājusies 19. gs. gotiskās formās darinātā iekārta. Apmeklētājus joprojām priecē Zauera firmā 1898. gadā būvētās ērģeles. Alūksne – Sv. Bonifācija katoļu baznīca. Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma izveidots interjers 2021. gadā.


Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Uldis Klepers
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
Tālrunis: 67507216 E-pasts: uldis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€48.00

ZIEMAS PASAKA AR GAUJAS RŪĶIEM

vietu skaits: >7
datums: 09.12.
Skatīt
€48.00

ZIEMASSVĒTKU KĀRUMI KURZEMES VIDUCĪ!

vietu skaits: >7
datums: 09.12.
Skatīt
€50.00

ZIEMASSVĒTKU GARŠAS UN SMARŽAS ABPUS ROBEŽAI

vietu skaits: >7
datums: 09.12.
Skatīt
€45.00

PIEPILDI ZIEMASSVĒTKU DĀVANU MAISU TALSU PUSĒ!

vietu skaits: >7
datums: 02.12.
Skatīt