KLUSĀ OKEĀNA DĀRGUMU LĀDE - FILIPĪNAS AR PALAWAN SALU

Krāsu un eksotikas piesātinātais ceļojums mūs aizvedīs uz pasaules malu – 7107 paradīzes salu arhipelāgu  Klusajā okeānā. Ēdenes dārza karstie avoti, vareni vulkāni, Kordiljeru kalni, kolorītas ciltis, Āzijas Vatikāns, mistiskie Šokolādes kalni, piemīlīgie Tarsier pērtiķīši, Bounty pludmales, bagātīgā zemūdens valstība, garākā pasaules pazemes upe, jāņtārpiņu zvaigžņu sega un viena no planētas pasakainākajām piekrastes ainavām Palawan salā, ko National Geographic iekļāvis TOP 20 pasaules galamērķu sarakstā. Filipīnas ir vēl neatklāta dārgumu lāde Klusajā okeānā.
Lidojums Rīga – Manila.
Filipīnu galvaspilsēta Manila, kur spāņu konkistadoru atstātās koloniālās arhitektūras pērles ieskauj modernās mūsdienu celtnes. Unikālais Taal vulkāns, kur vulkānā atrodas krātera ezers, ezerā mazāks vulkāns, bet tajā izvietojies cits ezers. Ēdenes dārzs – Hidden valley karstie avoti, kuri izvietojušies apdzisušā vulkāna krāterī, ko pārņēmis tropu lietusmežs un ūdenskritumi. Lidojums uz Boholas salu. Mistiskais dabas brīnums – Šokolādes kalni, kas atgādina gigantisku trifeļu konfekšu lauku. Pasaulē mazāko pērtiķīšu Tarsier vērošana, kuri kļuvuši par vienu no valsts simboliem un ir sastopami tikai Filipīnās. Maldīvu salām līdzīgā Puntod sala. Bounty pludmales Panglao salā. Iespēja vērot delfīnu rotaļas Klusajā okeānā. Izbrauciens ar kuģīti pa palmu ieskauto Lobocas upi. Ātrgaitas prāmis uz Sebu salu. Sebu – pirmā spāņu apmešanās vieta un vecākā pilsēta Filipīnās. Magelāna uzstādītais krusts, pie kura kristīts pirmais filipīnietis. Lidojums uz Palawan salu. Čūskas un Pandan salas Hondas līcī. Jāņtārpiņu gaismu rotaļas pie Puerto Princesa. Planētas garākā pazemes upe St. Paul Subterranean, kas paslēpusies gleznainā apvidū, džungļu un kaļķakmens klinšu ielenkumā. Izbraucieni ar kuģīti pasakainajā Bacuit arhipelāgā (El Nido salas), meklējot savu paradīzes saliņu, noslēptu starp neskaitāmām kaļķakmens klintīm. Atpūta un zemūdens dārgumu baudīšana skaistākajā Filipīnu kūrortā El Nido. Lidojums uz Manilu.
Lidojums Manila – Rīga.
Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2026. gadā!

 


Papildu informācija:

  Filipīnas – Paradīzes meklējumi otrā pasaules malā - 1.daļa Luzonas sala
  Filipīnas – Paradīzes meklējumi otrā pasaules malā - 2.daļa Boholas un Palavanas salas
  Filipīnas 1.daļa-krustā sišana Ēdenes dārzā(Luzonas sala)
  Filipīnas 2.daļa-pasaku zemē, pie mošķiem Šokolādes kalnos(Bohol&Cebu)
  Filipīnas 3.daļa - Paradīzes sala (Palawan)
  FILIPĪNAS

Pērc ceļojumu
IMPRO birojā Merķela ielā 13-122 Rīgā: nāc ciemos, zvani pa tālruni 67221312 vai sūti rakstisku pieteikumu uz impro@impro.lv un veic maksājumu caur i-banku! Impro bankas rekvizīti
pie IMPRO sadarbības partneriem Latvijā.

Ceļojumu konsultants: Jānis Kreicbergs
Ceļojumu konsultants atbild tikai uz jautājumiem par ceļojumu saturu.
E-pasts: janis@impro.lv

Tevi varētu interesēt arī šie piedāvājumi

€3250.00

ZIEMASSVĒTKI MALAIZIJĀ UN JAUNAIS GADS TAIZEMES SALĀS – PUKETA UN KRABI AR IELŪKOŠANOS DŽUNGĻOS

vietu skaits: >7
datums: 21.12.2024 - 04.01.2025
Skatīt
€3245.00

ĶĪNAS SIMFONIJA

vietu skaits: >7
datums: 19.09. - 05.10.
Skatīt
€2995.00

INDOĶĪNAS VĒSTURES UN DABAS PASTKARTES – LAOSA UN KAMBODŽA AR ATPŪTU TROPISKAJĀ KOH RONG SALĀ

vietu skaits:   1
datums: 11.11. - 25.11.
Skatīt
€2995.00

ASAMA UN NĀGĀLENDA AR HORNBILL FESTIVĀLU – NOSLĒPUMAINĀ ZEME STARP TIBETU, BUTĀNU, BIRMU UN BANGLADEŠU

vietu skaits: >7
datums: 20.11. - 06.12.
Skatīt